04.03.2018 | 10:10 | T | Zličín | ZL Zličín 2018, SŽ
Starší žáci B (U14)
3:1
[2:0]

Žáci nestačili na Rudnou. Čtvrtá prohra v zimní lize na Zličíně.

Zličín - Zatím neporažená Rudná zůstává bez ztráty kytičky i po zápase s FC Přední Kopanina. Modročervení soupeři ze středních Čech podlehli 1:3 a připsali si čtvrtou prohru v turnaji vedle dvou výher. Kopanina v poločase prohrávala 0:2, pak snížila a usilovala o vyrovnání. Třetí branka však duel definitivně rozhodla.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Zápas se rozhodl v prvním poločase, kdy jsme byli horším týmem a prohráli jsme tuto pasáž 0:2. Po přestávce jsme se zlepšili a druhé dějství také skončilo remízou 1:1. Trápí nás nedůraz a bojácnost v soubojích, spousta zkažených přihrávek a slabá nabídka o míč. Všechny tyto atributy pak způsobují, že se musíme většinu času soustředit na defenzivní práci, což nám bere sílu a naše ofenzivní schopnosti daleko od branky soupeře nedokážeme využít. Budeme pracovat na zlepšení. V turnaji nás čekají ještě tři zápasy a všechny jsou v našich silách zvítězit !