FK Železný Brod
3:1
[1:1]

Kopanina se na soustředění utkala s Železným Brodem. Prohrála o dvě branky.

Železný Brod - Poslední čtyři zimy je tradicí, že fotbalisté Přední Kopaniny jezdí na zimní soustředění do Jizerských hor. Každý rok se zde utkávají v přátelském zápase se Železným Brodem. Aktuálně devátý tým krajského přeboru Libereckého kraje letos na Kopaňáky vyzrál. Na umělé trávě v Železném Brodě Pražané prohráli 1:3. Jejich jediný úspěch a první v roce 2018 vstřelil Martin Čihák.

Pohledem do archívu zjistíme, že Kopanina první dva vzájemné zápasy vyhrála. V roce 2015 vysoko 6:3, o rok později 5:3. Před rokem se však radoval ŽBS Železný Brod 2:1 a letos srovnali domácí zápasovou bilanci na 2:2.

Trenér Vott v utkání prostřídal 17 hráčů. Poprvé se představila staronová posila, záložník Pavel Zadina, celých devadesát minut odehrál dorostenec Matěj Svoboda. Do utkání nezasáhl nejlepší střelec týmu Daniel Urban a definitivně chyběla dvě jména z podzimu. Tým už opustili Tomáš Racocha (Sokol Dobrovíz) a Josef Turek (SK Střešovice).

První gól nového roku 2018 za Kopaninu vstřelil Martin Čihák. Stejný hráč byl také autorem jediné branky proti Železnému Brodu i v minulém roce.

V rámci soustředění sehraje tým FCPK ještě jeden zápas. V úterý 16.1. bude soupeřem Pražanů divizní FK Turnov. Hraje se ve sportovním areálu v Břízkách od 17 hodin.

BILANCE VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ FCPK S ŽELEZNÝM BRODEM

4 zápasy - 2 výhry - 0 remízy - 2 prohry, skóre hraje pro Kopaninu v poměru 13:11

25.1.2015: Ž.Brod - FCPK 3:6 (Poláček 2x, Jurek 2x, Melničuk, Mikeš) - více zde

17.1.2016: Ž.Brod - FCPK 3:5 (Flaks 2x, Santler 2x, Turek) - více zde

15.1.2017: Ž.Brod - FCPK 2:1 (Čihák) - více zde

Reklama: Partner našeho klubu společnost Whitetrans (nákladní a autobusová doprava) nabízí pracovní pozici - DISPEČER (-KA) mezinárodní kamiónové dopravy. Podmínkou je angličtina slovem i písmem. Nabídka nadstandardní finanční odměny. Zájemci pište na email jirka@whitetrans.cz .

PRVNÍ POLOČAS: Švarc- Blažek, Melničuk, Bláha, Fárka J. - Čihák, Zadina - Buzek, Svoboda, Flaks - Vik. DRUHÝ POLOČAS: Švarc - Huleš, Tržický, Kolář, Buzek - Kozlík, Blažek - Levý, Svoboda, Flaks-Vácha.