3 - 5
[2 - 2]
SK Aritma Praha CMladší žáci (U13)

Derbíčko na Aritmě vyhrála Kopanina. Čekalo se, že to však půjde snadněji.

Vokovice - Zápas mladších žáků proti Aritmě C měl být dle tabulky snadnou záležitostí týmu od letiště. Ať už z jakéhokoliv důvodů jisté však je, že tomu tak nebylo. Dramatický duel nakonec opravdu skončil výhrou hostů, ale bylo to drama. Kopanina tak nakonec končí po podzimu na pátém místě se ztrátou dvou bodů na třetí příčku.

Hodnocení trenéra - Petr Skalník:

Poslední zápas zimní části sezóny jsme odehráli na horké půdě souseda z Aritmy. Velký rozdíl, který nás od sebe v tabulce dělil, nebyl vůbec patrný. Do zápasu jsme nastoupili velmi pasivně. Rozehrávka šla hodně do šířky a často také nesmyslně dozadu. Přes neuspokojivý herní styl jsme si v úvodu zápasu vytvořili řadu příležitostí. Obdobně jako v zápase s Radotínem, byla naše produktivita žalostná. Z pěti gólovek jsme ani jednou netrefili zařízení. Naopak, po nedůslednosti v obraně jsme dostali my první gól. Naše hra byla najednou nervózní a neuspořádaná. U balónu jsme byli pozdě a souboje jsme prohrávali. Přesto se nám podařilo vyrovnat a jeden gól přidat. Bohužel se naše hra výrazně nezměnila a do poločasu jsme nechali soupeře vyrovnat. Poločasová přestávka byla pro nás „kouče“ vysvobozením a příležitostí s mentálním rozpoložením našich borců něco udělat. Vsadili jsme na morální sílu týmu s tím, že si to kluci vyříkají spolu sami (za "zavřenými" dveřmi kabiny). Vyplatilo se, nástup do druhé půli byl znatelně lepší. Byli jsme to my, kdo se opět ujal vedení. Soupeř ještě jednou zvládnul vyrovnat, ale my jsme již byli lepším týmem. Náš tlak vyústil v jednogólové vedení, které jsme v samé koncovce pojistili dalším uklidňujícím gólem. Vypjatý zápas je cenná zkušenost. Naše vítězství zajistil týmový duch družstva. Negativem je skutečnost, že sehraná základní sestava dominuje a střídající hráči nemají až na výjimky potřebnou kvalitu. Výjimečný výkon: Maty Benedikt, Roman Zavadil, Filip Skalník.

Halák - Bíro, Benedikt, Novák - Poulíček, Skalník F., Řešátko - Zavadil. Dále hokejově: Mareš, Andruško, Gaspari M., Goldstein, Novotný. Trenéři: Petr Skalník, Petr Poulíček. Vedoucí mužstva: Jaroslav Bíro (…děkujeme!)

24. Zavadil (1:1, as. Skalník), 30. Zavadil (1:2, as. Benedikt), 39. Zavadil (2:3, as. Skalník), 39. Bíro (3:4), 68. Poulíček (3:5 as. Novák)