10 - 2
[4 - 0]
Mladší žáci (U13)SK Střešovice 1911 B

Mladší žáci rozstříleli Střešovice a vyhráli počtvrté v řadě.

Přední Kopanina - Deset gólů do sítě Střešovic. Povedený kousek mladších žáků v 8. kole své soutěže. Série výher v řadě se natáhla na čtyři. Do konce soutěže zbývají tři kola. Teď Radotín, pak Stodůlky a na závěr Aritma C.

Hodnocení trenéra - Petr Skalník:

Proti soupeři ze Střešovic složenému z r.2006 jsme odehráli výborný zápas. Důsledně jsme dodržovali herní systém a k tomu se nám velmi individuálně dařilo. Po počátečním vzájemném oťukávání jsme jako první otevřeli skóre. První tři góly našeho hrotového útočníka vyústily z chybné rozehrávky soupeřovy defenzívy. Na bezchybnou hru vzadu jsme navázali zdařilou kombinací ve středu hřiště. Dlouhé minuty jsme soupeře nepouštěli přes polovinu hřiště a s tím přicházeli i šance. Naše gólová produktivita v zápase byla velmi dobrá. Poločas jsme vyhráli výrazně, bez obdrženého gólu. Také nástup do druhé půle byl z naší strany výborný, neboť jsme to byli my, kdo první vstřelil gól. Výjimečný výkon předvedli Maty Benedikt, Míra Novák, Roman Zavadil, David Smejkal. Výborně zahráli i ostatní naši kmenoví hráči (Jakub Mareš, Daniel Poulíček, Šimon Řešátko) i vypůjčené posily. Ron a Tobík nastoupili již rozehraní z předchozího zápasu SPŘ a chtěli si z nevydařeného utkání spravit chuť. Oba byli jednoznačně přínosem, Ron hrál svůj asi nejlepší letošní zápas. Tobík splnil naše očekávání beze zbytku. Po rozehrání na levé záloze, kde nechal odpočinout Dylana, jsme ho využili v důležitém středu hřiště. Monteiro byl platným hráčem, při jeho individuálním herním stylu však balóny výrazně neztrácel a svou technikou vytvořil gólové příležitosti a v utkání zaznamenal rekordní počet asistencí.

Halák - Smejkal, Benedikt, Novák - Poulíček, Mareš, Monteiro - Zavadil. Dále hokejově:Řešátko, Goldstein, Sixta. Trenéři: Petr Skalník, Petr Poulíček

Zavadil (1:0; 2:0, 3:0) Smejkal (4:0, as. Halák), Mareš (5:0, as. Monteiro), vlastní (6:1), Novák (7:1), Zavadil hlavou (8:1, as. Monteiro), Sixta (9:1, as. Monteiro), Benedikt (10:1, as. Novák)