4 - 2
[1 - 2]
Mladší žáci (U13)SK Zbraslav

Hodnocení trenéra - Petr Skalník:

Proti soupeři z čela tabulky jsme nastoupili v obvyklém složení. Tým SK Zbraslav byl složen převážně z hráčů r.2005 a tomu také odpovídala úroveň jejich kombinační hry. V napínavém utkání jsme v prvním poločase neustále dotahovali jednogólový náskok soupeře (0:1, 1:1, 1:2). Po půli se nám podařilo rychle vyrovnat, hra však byla i nadále velmi vyrovnaná. Koncovka nakonec patřila nám a dvěma góly jsme zápas ulomili na naši stranu. Divácky atraktivní utkání ovlivnil výjimečný individuální výkon našich hráčů. Především hráči středové osy (Benedikt – Skalník F./Mareš J.-Zavadil) zahráli skvěle. Výborně také zahráli naši borci na krajích.  V ofenzívě křídla Poulíček – Smejkal a v defenzívě obránce Novák. Také naši  mladí se neztratili, především Matteo G. měl na svém kotě několik důležitých vyhraných soubojů. V posilování hry do těla budeme v tréninkovém procesu pokračovat. Zlepšený výkon v druhé části hry (za přispění trenérského vedení) předvedl také bek Šimon Bíro, což přispělo k tomu, že jsme vynikající obranou ve druhé půli udrželi čisté konto. Defenzivní práce týmu byla podpořena kvalitní prací středové řady, především centrhalv Filip Skalník výrazně pomohl k eliminaci útočných snah soupeře v rozhodujícím středu hřiště.

Halák - Bíro, Benedikt, Novák - Poulíček, Skalník, Řešátko - Zavadil. Hokejové střídání: Mareš, Smejkal, Gaspari M., Goldstein. Trenér: Petr Skalník.

20. Zavadil (1:1, as. Smejkal), 44. Zavadil (2:2, as. Poulíček), 64. Zavadil (3:2, as. Benedikt), 69. Smejkal (4:2, as. Zavadil)