3 - 7
[0 - 5]
FAA Zbura BMladší žáci (U13)

Mladší žáci porazili FAA Zbura díky kanonádě v první půli. Zavadil hattrick.

Chuchle - Mladší žáci si sáhli na druhou výhru v soutěži. A opět venku. Doma zatím na tři body čekají. V 5. kole však přivezli úspěch z Chuchle, na jejímž hřišti hraje své zápasy akademie FAA Zbura. Kopaňáci svého soupeře porazili 7:3, když za svůj úspěch vděčí triumfální první půli (5:0). Tři góly dal Zavadil, který se šesti brankami vede týmovou tabulku střelců.

Hodnocení trenéra - Petr Skalník:

Odehráli jsme dobrý zápas proti kombinačně zdatnému soupeři. Většinu hrací doby jsme měli více ze hry a poločas jsme vyhráli jednoznačně 5:0. Po přestávce jsme ještě gól přidali… Nastal tedy prostor vyzkoušet jednotlivé hráče také na jiných než obvyklých postech. Hra se vyrovnala a po individuálních chybách rychle padly dva góly do naší sítě. Na třetí gól jsme zareagovali konsolidováním sestavy v obvyklém složení a skóre zápasu jsme uzavřeli naším úspěchem. Většina hráčů podala výkon na hranici svých možností. Ve hře se projevilo týden rozvíjená kontaktní hra do těla, na níž jsme se zaměřili po prohraném duelu s Dáblicemi. Pochválil bych opět Vincenta Novotného, jež na levé straně obrany nastoupil dokonce v základu a střídán byl jedině z kondičních důvodů. Výrazně dobře poprvé zahrál David Smejkal, jehož dobrá hra do těla eliminovala jeho subtilní konstituci především při bránění. Kladem je také plnohodnotné zapojení všech našich hráčů (včetně mladých), bez kterého by uhrát takto dobrý výsledek nebylo možné. Soupeř proti nám pravidelně střídal plné sestavy v poli…

Halák - Novotný, Benedikt (K), Novák - Řešátko, Mareš, Poulíček - Zavadil. Dále hokejově: Bíro, Smejkal, Goldstein, Gaspari M. Trenér: Petr Skalník.

8. Zavadil (0:1), 23. Poulíček (0:2, as. Řešátko), 27. Poulíček (0:3, as. Mareš), 28. Zavadil (0:4), 32. Zavadil (0:5), 47. Gaspari (0:6), 70. Smejkal (3:7, as. Zavadil)