Starší žáci B (U14)
1:1
[1:0]

Remíza v Ruzyni. Zasloužené vyrovnání v úplném závěru utkání.

Ruzyně - Starší žáci předvedli v Ruzyni pěkný výkon, po kterém si odváží ze hřiště soupeře jeden bod za remízu 1:1. Tu zajistil minutu před koncem utkání střelou za hranicí pokutového území Cigánek. Domácí tým skóroval už v první půli, když centrovaný míč ze strany zapadl pod břevno kopaninské branky. Za týden hostíme doma Čechii Smíchov.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Sehráli jsme v Ruzyni dobrou partii. Pro většinu hráčů je to druhý zápas na velkém hřišti, takže si stále zvykáme. V poli jsme dobře kombinovali, ale musíme se učit být nebezpeční pro branku soupeře. Vypracovat si více brankových možností. V závěru všichni hráči zapnuli na plné obrátky a odměnou byla zasloužená vyrovnávací branka minutu před koncem.

Příští zápas: FCPK vs ČECHIE SMÍCHOV (neděle / 24.9. / 13:00 / U Drahušky)

Giordo - Jusková, Cigánek, Vlach, Eltayeb - Monteiro, Sellers, Brewer, Chrobok - Hudák, Bradáč. Hokejové střídání: Mogilnicki, Duun, Tatic, Weichel. Trenér: Tomáš Cigánek.

69. Cigánek (1:1)