^
23.09.2017 | 14:30 | M | Mikulova
3:3
[0:3]

Opatov - Ke svému třetímu soutěžnímu a zároveň druhému venkovnímu utkání zajížděli tuto sobotu starší žáci na Opatov, kde se na místní umělé trávě utkali s týmem Dukly Jižní Město. Podle předchozích výsledků, kdy ani jeden tým prozatím neprohrál, se dalo očekávat vyrovnané utkání. Předpoklad se naplnil a výsledkově se oba týmy rozešly smírně po remíze 3:3.

Průběhy obou poločasů ale nebyly vyrovnané. První s přehledem vyhrála Kopanina 3:0, kdy se dvakrát trefil Matolín (jednou přepychově) a jednou již tradiční střelec Müftüler. Bohužel druhý poločas byl přesně naopak a kopaninští ho prohráli 0:3. V celkovém kontextu a při pohledu na tabulku je to velká škoda, ale musí se uznat, že Kopanina byla k vítězství o kousek blíže, když v posledních minutách ji byla upřena penalta.

Hlas trenéra - Martin Brabec:

I přes počáteční problémy s omluvou hráčů na poslední chvíli a s pozdním příjezdem našeho gólmana, jsme perfektně zvládli první poločas, který jsme vyhráli jednoznačně 3:0. Co nás může mrzet jsou další neproměněné šance v prvním poločase a hlavně prohraný druhý poločas. Soupeř nás zatlačil a my jsme si s tím nedokázali poradit. Začali jsme být zbrklí a nebyli jsme schopni držet balón. I přes to všechno jsme mohli vyhrát, kdyby jsme proměnili jednu z našich šancí ve druhém poločase. Klukům ale patří velká pochvala za bojovnost a že celý zápas zvládli bez střídání.

Hrubý (7) - Zima (7), Barna (K, 7), Lešner (4), Matolín (8) - Kuttner (6), Řešátko (6), Müftüler (7), Bradáč (8) - Posukan (6), Dimitrov (7). Trenér: Martin Brabec.

15. Matolín (0:1), 26. Matolín (0:2), 35. Müftüler (0:3)