3 - 2
[1 - 2]
FC Háje Jižní Město Mladší dorost (U17)

Dorost vedl v Hájích dva nula. Domácí však třemi góly otočili a zvítězili.

Přední Kopanina - Mladší dorost nabuzen první výhrou z minulého týdne proti Libuši nastoupil k dalšímu utkání proti FC Háje. Na umělce na Jižním Městě se zápas pro modročervené vyvíjel příznivě. Po brankách Víznera a Kumara vedli 2:0. Favorizovaný domácí tým však nakonec potvrdil svou kvalitu. Do poločasu snížil a po přestávce dalšími dvěma góly skóre otočil. Body zůstávají doma.

Hodnocení trenéra - Petr Linx:

Hned od úvodu bylo znát, že Háje figurují po právu v horní polovině tabulky. Převyšovaly nás ve všech činností. Bylo i vidět, že svou UMT dobře znají, všechny standardky byly velmi nebezpečné. My jsme hráli pouze na rychlé protiútoky, ze kterých se zrodily naše dvě úvodní branky hned poté, co jsme přečkali velký úvodní tlak. Domácí jsme zbytečně dostali do hry nepokrytou standardkou, po které bylo zahráno rukou a nařízen PK. Druhý poločas se hrál pouze na naší branku, pár brejků jsme zazdili nepřesnou přihrávkou. Smolný vyrovnávací gól padl po nedůrazu ve vápně, a pak to bylo otázkou času, kdy dostaneme rozdílovou branku. Bohužel naše středová řada úplně propadla, tolik prohraných prvních i druhých míčů jsem ještě neviděl, obrana pracovala slušně, ale byla velmi přetížená. Při troše štěstí jsme mohli bodovat, ale k tomu by byla třeba bojovnost od všech 11 hráčů!

Šafařík - Beran, Trojan (K), Bělohradský, Kolísek, Voborský, Lešner, Vízner, Selinger, Krátký, Schierreich S. Hokejově střídali: Susa. Trenér: Petr Linx.

24. Vízner (0:1), 25. Susa (0:2)