1 - 1
[1 - 1]
Starší dorost (U19)FK Loko Vltavín a.s.

Dorost se chtěl loučit výhrou, nakonec bral proti Loko Vltavín jen bod.

Přední Kopanina - Remízou 1:1 s Loko Vltavín ukončili starší dorostenci FCPK podzimní část své soutěže. Byl to šestý nerozhodný výsledek Kopaniny do tabulky, nejvíc ze všech týmů! Svého soupeře v tabulce Kopanina nepřetlačila. V závěru měla dokonce výhodu pokutového kopu, který však kapitán Čadek namířil pouze do tyče.

Hodnocení trenéra - Filip Krhut:

Poslední zápas podzimní části se nám herně příliš nevydařil a opět jsme na domácím hřišti pouze remizovali. Na těžkém terénu jsme se snažili hru zjednodušit a co nejrychleji se dostat do zakončení. Bohužel jsme se v koncovce opět trápili. Náš jediný gól vstřelil, po závaru před bránou hostí, Daniel Čadek. Soupeře inkasovaný gól nakopl a ještě před přestávkou stihl srovnat.

Druhá půle byla ve znamení našeho tlaku. Měli jsme několik slibných příležitosti a k vidění bylo přeci jen i pár hezkých kombinací. Deset minut před koncem jsme měli možnost zahrávat pokutový kop. Na exekuci si nejvíce věřil kapitán Čadek. Trefil však jen tyč. Na podzim jsme tedy doma nepoznali hořkost porážky. Dnešní remíza je ale pro nás ztrátou.

Kuchař - Jamrich, Schierreich Matouš, Tesárek (87. Seymour Owen) - Čadek, Vízner (58. Pokorski) - Roberts, Svoboda, Schierreich Vendelín - Voborský (84. Chlomek), Antrobus. Trenér: Filip Krhut.

25. Čadek (1:0)