22.10.2017 | 15:30 | M | Zličín

3 - 1
[2 - 0]
FC Zličín BFCPK B

Rezerva třetí výhrou nenavázala. Ve Zličíně si připsala čtvrtou prohru v soutěži.

Zličín - Fotbalisté B týmu Kopaniny v 1.B třídě po dvou výhrách třetí tříbodový bonus v řadě neuhráli. Ve Zličíně prohráli 1:3, když jediný gól vstřelil za stavu 0:3 Roman Vyšata. Byla to první prohra na hřišti soupeře na podzim. Dosud Kopanina venku přehrála Řeporyje, Radotín i Malešice. Zličín jí však na domácím hřišti předčil.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Ze Zličína jsme nechtěli odjet s prázdnou a vývoj ukázal, že to bylo reálné. Vyrovnaný zápas na malé umělce rozhodly naše chyby v prvním poločase. Nejprve Jelínkovi vypadl centr a Rajský dorážel do prázdné branky, abychom pak v poslední minutě první půle neuhlídali standardku. My jsme své šance v první půli neproměnili. Huleš trefil jen břevno a Pícka v jasné šanci přestřelil. Ve druhé půli přišel rychlý gól soupeře na 3:0 a pak naše korekce Vyšatou po centru Vika. Po přestávce jsme tlačili a mohli přidal další góly. Nestalo se a soupeř tedy zaslouženě zvítězil, neboť byl výrazně produktivnější. My jsme v ofenzívě neměli typické hráče do koncovky a když jsme zachybovali i vzadu, bylo hotovo!

Jelínek - Huleš, Brabec, Pícka (K), Kořánek - Stára, Vyšata, Sýkora, Vik - Plachý (74. Vácha), Kozlík. Trenéři: Jaroslav Bíro, Tomáš Cigánek.

54. Vyšata (3:1, as. Vik)