1 - 3
[1 - 1]
FK Řeporyje-Praha 5 FCPK B

Výhra v Řeporyjích. První body z venku a navíc neproměněná penalta Vika.

Řeporyje - Rezerva napravila zaváhání s Nebušicemi a ve 3. kole 1.B třídy přivezla všechny tři body z Řeporyj. Vítězství se nerodilo lehce. Hosté neproměnili pokutový kop Vikem za stavu 1:1 a tak skončil poločas. Ve druhé půli už druhou penaltu proměnil Tarbaj a stejný hráč posadil z rohu míč na hlavu Bírovi. Domácí dohrávali o deseti, Vosmík dostal druhou žlutou za protesty.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Tři body ze hřiště soupeře se počítají. Navíc v Řeporyjích se nám tradičně nedaří, naposledy jsme zde vyhráli v roce 2012. Museli jsme zvládnout i neúspěšnou penaltu a ve druhé půli to tam dotlačit. Výsledek je spravedlivý, byli jsme lepším mužstvem, ale když rozhodnete třetím gólem až pět minut před koncem, tak se do té doby může stát cokoliv.

Přehled zápasů FCPK B na hřišti v Řeporyjích za poslední léta:

10.9.2016 - Řeporyje vs FCPK B 0:0 (více zde)

11.4.2015 - Řeporyje vs FCPK B 3:1 (více zde)

12.4.2014 - Řeporyje vs FCPK B 1:1 (více zde)

13.4.2013 - Řeporyje vs FCPK B 4:1 (více zde)

14.4.2012 - Řeporyje vs FCPK B 1:2 (více zde)

Jelínek - Vik, Schuster (66. Pícka), Kolář, Fárka Josef (46. Tarbaj) - Buzek, Vyšata (60. Kořánek), Holeček M., Kozlík - Bíro, Koňak. Trenér: Tomáš Cigánek.

18. Vyšata (1:1, as. Koňak), 71. Tarbaj z penalty (1:2, as. Koňak), 85. Bíro (1:3, as. Tarbaj)