0 - 0
[0 - 0]
FCPKFC Tempo

Kopanina se doma zadrhla. Další bezgólová remíza. Tentokráte s Tempem.

Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny doma opět neskórovali a tedy opět nevyhráli. V 9. kole Pražská teplárenská přeboru remizovali modročervení doma s FC Tempo Praha 0:0. Je to již třetí domácí zápas v řadě, kdy se Kopanině nepodařilo skórovat. Díky tomu si bod odvezla Zbraslav, pak tři ČAFC a teď bod Tempo. Za týden hraje FCPK opět doma. Hostí Sokol Královice.

Kopanina po výhře v Ďáblicích chtěla potvrdit zlepšenou formu i doma s Tempem. Diváci viděli hezký zápas dvou silných přeborových týmů. Avšak bez branek.

Nováček ze Lhotky byl v první půli s podporou větru aktivní, dokonce vstřelil i branku, která však nebyla následně uznána pro předcházející hru rukou. Kopanina ovšem vařila hostující obraně mnohem více. Největší tutovku měl Bláha, ale prvotřídní hlavičkář tentokráte v jasné šanci po stříleném centru Tarbaje selhal. Sám před Pacovským byl také Levý, ale jeho střela se vytočila mimo branku. V závěru pak Čihák přehlavičkoval prázdnou branku po ostrém souboji Urbana s Pacovským.

Druhou půli se hrálo podle kopaninských not, i když jeden elitní zákrok musel domácí gólman Švarc vytáhnout. Pro dvaačtyřicetiletou oporu to byla třetí vychataná nula v letošní soutěži.

Tu nakonec uhájil i hostující gólman Pacovský. Ač musel čelit několika ranám z dálky (Buzek, Kolář) a několikrát při něm stálo štěstí při nedokončených rošádách střelce Urbana, žádný balón za svá záda nepustil. Nepřekvapila ho ani ostrá rána Bláhy z úhlu.

Kopanině se rozvlnit síť soupeře nepodařilo a musí se smířit s bodem. Je to již třetí bodový export od Drahušky v této sezóně. Tempo je venku naopak excelentní. Z pěti zápasů na hřištích soupeřů třikrát vyhrálo, jednou remizovalo a pouze jednou nepřivezlo ani bod.

Příští zápas: FCPK vs KRÁLOVICE (so / 14.10. / 15:30 / U Drahušky)

Švarc - Tržický, Bláha (K), Čihák, Kolář - Buzek, Tarbaj - Levý, Průša (69. Vik), Flaks - Urban (84. Racocha). Náhradníci bez vstupu do hry: Pliska M., Vácha. Trenér: Daniel Vott.