2 - 8
[1 - 6]
SK Slaný Starší žáci (U15)

Starší žáci vyhráli skupinu v Mělníku. Na závěr deklasovali Slaný 8:2.

Mělník - Na zimním turnaji v Mělníku nás čekal důležitý zápas o finále. Naším soupeřem bylo SK Slaný, které vyhrálo vše ve skupině jako my. Před tímto zápasem, jsme naším chlapcům kladli na srdce, aby hráli klidně a zodpovědně a zdůraznili jsme vidinu úspěchu v podobě finále.

Do zápasu jsme vstoupili výborně a již ve druhé minutě jsme vedli 1:0 , kdy si otevřel svůj gólový účet Neale po skvělé finální přihrávce od Müftülera. Soupeř se probral a začal chodit do rychlých protiútoků, kde mu však většinou zhatil plány dnes vynikající golman Max Kalina. Avšak z jedné rychlé přímočaré akce Max inkasoval a tak bylo srovnáno - 1:1. Znovu jsme tedy museli zapnout motory a začít hrát víc útočně. O několik minut později zahrával roh Müftüler a z jeho kopačky se nesla na zadní tyč již jeho druhá asistence, kde jen nastavil svou kopačku Bradáč - 2:1. V 11.minutě rozehrál Müftüler pas na rozběhnutého Černého, který pomalou technickou střelou obelstil golmana - 3:1. Po pár minutách jsme z rohu udělali zmatek v pokutovém území, ke střele se dostal Vízner, který trefil Bradáče, jenž stál ve správný čas na správném místě - 4:1. Chvíli před poločasem potáhl balón po straně Bradáč, hledajíc spoluhráče před brankou vyslal prudký centr do vápna a skákající balón neomylně trefil kapitán Měřínský, jemuž po zápase mohla poděkovat Mělnická uklízečka za vymetení všech pavučin v brankové síti - 5:1. Už už byl zápas ve svém poločase, ale dobrou akcí se prezentovala dvojice Müftüler-Neale, na jejímž konci byl druhý zmiňovaný - 6:1. Pět minut po pauze zahrál roh Müftüler na Vondru, který si počínal mazácky - 7:1. Tempo hry se lehce zvolnilo a soupeř toho využil. Naší obraně pláchli hned dva útočnici a z tohoto úniku se dokázali prosadit - 7:2. Okolo 50.minuty svůj gólový účet uzavřel i Černý, který využil zaváháni v rozehrávce soupeře - 8:2.

Hodnocení asistenta trenéra Patrika Hebousse:

Do 55.minuty to byl vynikající zápas všech hráčů. Musím poděkovat Albertovi Víznerovi za úžasnou komunikaci, k němuž se přidali i ostatní a naše obrana včetně Kaliny byla úžasná. Dařila se nám i mezihra v přechodu do útoku, kdy má Müftüler dokonalý cit pro timing a finální gólovou přihrávku, 5 asistencí je úžasný výkon. Tyto výkony se museli líbit dnešní vysoké divácké návštěvě. Od 55.minuty až do konce jsem se trochu styděl za náš arogantní a laxní přístup k soupeři. Zápas se hraje 70 minut!!!

Kalina - Tržický, Vandůrek, Vízner, Matolín - Barna - Neale, Müftüler, Vondra - Černý, Měřínský Na střídání: Posukan, Bradáč, Dimitrov.

1-0 Neale (Müftüler), 2-1 Bradáč (Müftüler), 3-1 Černý (Müftüler), 4-1 Bradáč (Vízner), 5-1 Měřínský (Bradáč), 6-1 Neale (Müftüler), 7-1 Vondra (Müftüler), 8-2 Černý