6 - 1
[4 - 0]
Mladší žáci (U13)FC Háje Jižní Město

Žáci porazili FC Háje. Střelecky se blýskl Bradáč, autor čtyř branek.

Přední Kopanina - Šesti góly přehráli mladší žáci Přední Kopaniny své vrstevníky z FC Háje Jižní Město. Tým z opačného konce Prahy prohrál u ruzyňského letiště 1:6. Kopanina na jaře zatím ze třinácti utkání devět vyhrála, jednou remizovala a nestačila jen na první trojku tabulky. Vítěznou sérii pěti posledních zápasů v řadě drží při skóre 33:8! Modročervení už mají definitivu čtvrtého místa.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Zápas rozhodla první půle, kterou jsme vyhráli 4:0. Nepředvedli jsme žádný mimořádný výkon, ale soupeře jsme přesto předčili ve všech směrech. Chtěl jsem po týmu více kontroly nad míčem, roztáhnout hru, dávat si po dvou, třech dotecích, více pohybu. Přesto to byla od první minuty jasná záležitost. Čtyři branky Bradáč, gratulace, ale oba víme, že do optimálu má jeho hra ještě dost daleko. Přišel nám pomoct do branky při absenci Hrubého David Chundela a o nulu přišel v poslední minutě z penalty. Škoda! Je to cenné vítězství, na podzim jsme v Hájích vyhráli o jednu branku a otáčeli nepříznivé skóre z 1:4.

Připomeňte si podzimní utkání Háje vs FCPK 4:5 ze dne 28.9.2016 zde.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: BOHNICE vs FCPK (sobota, 10.6.2017 od 14:30)

Reklama: narozeninové oslavy v klubové restauraci U Drahušky. Možnost fotbalového hřiště, zajistíme dort a komplet občerstvení. Když party tak doma :) Volejte 220 517 672.

Chundela - Zima, Eltayeb, Vlach, Mrabeti - Jusko Jonáš, Cigánek (K), Benedikt, Řešátko, Jusko Tobiáš, Jusková Johana - Dimitrov, Bradáč, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

8. Bradáč (1:0), 13. Dimitrov (2:0, as. Hudák), 16. Bradáč (3:0, as. Jusko Tobiáš), 29. Bradáč (4:0), 65. Cigánek (5:0, as. Dimitrov), 66. Bradáč (6:0, as. Hudák)