3 - 6
[1 - 3]
TJ Sokol Stodůlky Mladší žáci (U13)

Mladší žáci zvládli proti Stodůlkám i odvetu. Na jejich hřišti vyhráli 6:3.

Stodůlky - Pátý zápas mladších žáků na jaře (2x dohrávka z podzimu) a čtyři výhry. Naposledy ve Stodůlkách 6:3. Výhra je cenná také proto, že nehrál nejlepší střelec týmu Matyáš Dimitrov, který na podzim stejnému soupeři nastřílel hattrick a rozhodl utkání. Ve Stodůlkách Kopanina prohrávala, ale skóre otočila a v klidu dokráčela k výhře.

Ve Stodůlkách Kopanina střídala dvě kompletní sedmičky a než se tým dostal do provozní teploty inkasoval gól od Marinkoviče. Ještě do poločasu však hosté třemi góly otočili. Nejprve Jonáš Jusko dostal z první od Cigánka a s přehledem proměnil. Pak Mrabeti se nebál vystřelit pro něj slabší pravou nohou a bylo to 2:1. Do poločasu pak ještě utekl obraně Zavadil a přidal třetí branku.

Podzimní zápas obou soupeřů: FCPK vs STODŮLKY 4:2 (více zde)

Brzy po přestávce Stodůlky korigovaly na rozdíl jednoho gólu, ale Kopanina žádné překvapení nepřipustila. Skalník, který přišel pomoci z přípravky vstřelil čtvrtý gól a za deset minut Cigánek sólo po asistenci Mareše navýšil na 5:2. Šestý a poslední gól v tomto zápase dal pěknou střelou Řešátko. Domácí ještě sihli snížit po vlastní brance Vlacha.

Kopanina se stále drží na čtvrté pozici a v příštím kole narazí na prvního soupeře z první trojky - SK Aritma !!!

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: SK ARITMA vs FCPK U12 (čtvrtek, 20.4. od 17 hodin)

Hrubý - Zima, Eltayeb, Vlach, Mrabeti - Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš, Řešátko, Monteiro, Sellers, Benedikt - Cigánek (K), Mareš, Skalník, Zavadil. Trenér: Tomáš Cigánek.

15. Jusko Jonáš (1:1), 18. Mrabeti (1:2), 31. Zavadil (1:3), 42. Skalník (2:4), 52. Cigánek (2:5, as. Mareš), 55. Řešátko (2:6)