6 - 0
[1 - 0]
Mladší žáci (U13)AFK Union Žižkov

Žáci zvládli roli favorita. Doma jednoznačně přehráli Union Žižkov.

Přední Kopanina - Mladší žáci FCPK potvrdili v domácím prostředí úlohu favorita. Proti neoblíbenému soupeři ze Žižkova, který vždy umí modročervené potrápit, rozhodli o všem podstatném ve druhé půli. Poločas vyhráli 1:0 a po přestávce přidali dalších pět gólů. Neopakovala se tak podzimní "trápička", když na Vítkově vyhrála Kopanina pouze rozdílem jediné branky.

Odveta na Kopanině byla dlouho na góly chudá. Hrálo se téměř výhradně na branku žižkovského Unionu, ale domácí střelci na to šli buď moc složitě nebo trefovali výborného gólmana Ouvína.

Jediný gól tak dal Kuba Mareš, který po centru Dimitrova dotlačil míč za brankovou čáru. Při jediné nedůslednosti v obraně vytáhl také skvělý zákrok gólman Hrubý.

Ve druhé půli už se naplno projevil rozdíl mezi oběma týmy i z hlediska skóre. Domácí nasázeli soupeři dalších pět branek a šli slavit. Ve slunečném počasí potěšili fanoušky i výkonem. Dva premiérové góly v sezóně dal Kuba Mareš, jehož otec, tuzemská moderátorská jednička, zápas sledoval a nakonec se s kluky i vyfotil.

Hrubý - Zima, Eltayeb, Jusková Johana - Zavadil, Cigánek (K), Řešátko, Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš, Skalník - Dimitrov, Mareš, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

17. Mareš (1:0, as. Dimitrov), 42. Dimitrov (2:0), 59. Cigánek (3:0), 67. Mareš (4:0, as. Hudák), 68. Hudák (5:0, as. Skalník), 69. Dimitrov (6:0, as. Zima)