2 - 3
[1 - 0]
FK Loko Vltavín a.s. Mladší žáci (U13)

Trápení s Loko Vltavín se šťastným koncem pro Kopaninu. Výhra 3:2.

Holešovice - Mladší žáci se představili na jaře podruhé a po remíze s Bohnicemi to tentokráte byla výhra. V Holešovicích vyzval Kopaninu domácí tým Loko Vltavín a ukázal se v mnohem lepším světle než na podzim u letiště. Tam prohrál o parník 2:17. Tentokráte to byla bitva se šťastným koncem pro FCPK. Hosté prohráli poločas, ale ve druhé půli strhli skóre na svou stranu.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Jsme rádi za výhru, která vždy potěší, ovšem výkonem jsme dnes nepřesvědčili. Kdybychom se chtěli vymlouvat, řekneme tvrdá umělka a extrémně odskakující míč. Ale to nebudeme. Chtělo to víc pohybu, klidu, zkrotit míč, přesněji přihrát a v zakončení nebýt tak složití. Zkusili jsme experiment střídat dvě sedmičky, ale úplně se to neosvědčilo. Zápas jsme rozhodli, když jsme hru zredukovali na klasické střídání. Dostali jsme gól ze standardky (roh), rovněž ze standardky vyrovnali. Pak jsme se dvakrát důrazně protlačili do zakončení a přidali rozhodující góly. Kromě toho jsme trefili ještě dvakrát břevno.

Hrubý - Zima, Vlach, Eltayeb, Benedikt - Cigánek (K), Jusko J., Jusko T., Řešátko, Mrabeti, Sellers, Monteiro - Dimitrov, Hudák, Zavadil. Trenér: Tomáš Cigánek.

Vlach (1:1, as. Cigánek), Dimitrov (1:2, as. Jusko T.), Cigánek (1:3)