25.02.2017 | 9:00 | T | SK Meteor Kačerov

1 - 5
[0 - 3]
ČAFC Praha Mladší dorost (U17)

V kombinované sestavě jsme získali další skalp, tentokrát to odnesla Čafka!

Na zápas se dostavilo pouze 11 statečných včetně 4 hráčů, kteří stabilně nastupují pouze za starší žáky. I přesto, že Čafka hraje zimní ligu s hráči ročník narození 2002, je třeba výsledek i předvedený výkon hodnotit kladně, přeci jen soupeř čerpá z daleko širšího kádru. Na turnaji nám zbývá odehrát ještě 2 kola a stále jsme ve hře o celkové prvenství. V neděli 5.3. od 14:15 nás čeká dohrávka s týmem Slavia Jesenice.

Do zápasu jsme vlétli vskutku kosmickou rychlostí, jakoby si hráči uvědomili, že nemáme nikoho na střídání a tudíž bude lepší si hned vypracovat náskok. To se povedlo a výrazně tomu svou aktivitou přispěl dnešní hrotový útočník Martin Krátký, který si perfektním pohybem říkal o přihrávky a naši záložníci ho hned třikrát vyzvali kolmicí ke skórování a Martin byl nekompromisní a zvládl během prvních 16 minut čistý hattrick!

O zápase bylo de facto rozhodnuto. I když se soupeř postupem času osměloval víc a víc, do vyložené šance jsme ho v první půli nepustili. Naopak kapitán Ben Antrobus mohl při troše štěstí a klidu také skórovat, ale zřejmě si góly nechává až na mistráky.

Ve druhé půli to byl obdobný průběh, soupeři jsme dovolili dát čestný úspěch, naproti tomu naše dva góly po rohových kopech nám dodali jistotu, výsledek 5:1 odpovídá průběhu zápasu.

Chundela - Bělohradský, Dew, Jamrich, Vízner, Matolín, Roberts (K), Antrobus, Krátký, Trojan, Morgan, Mainolfi, Schierreich S., Schierreich M., Sellers

0:1 Krátký (4.), 0:2 Krátký (9.), 0:3 Krátký (16.), 0:4 Jamrich (55.), 1:5 Matolín (69.)