2 - 7
[1 - 2]
FAA Zbura Mladší žáci (U13)

Žáci přehráli favorita. Fotbalová akademie Zbura dostala sedm branek!

Zličín - Jasný lídr probíhající sezóny na kolenou. Fotbalová akademie Alexe Zbura kraluje po podzimu tabulce 1. třídy mladších žáků, ale v zimní lize FC Zličín byla ve vzájemném zápase úspěšnější Kopanina, která zvítězila vysoko 7:2. Kopanina zatím v turnaji vyhrála všechny tři zápasy a má našlápnuto na úspěch v turnaji. O konečném pořadí rozhodnou zejména zápasy s Berounem a Aritmou.

V mistrovském utkání Kopanina podlehla FA Zbura 2:8, ale tentokráte se karty zcela otočily. Poločas skončil 2:1 pro FCPK, přičemž Kopanina ještě trefila tyč, břevno a Neale nedal penaltu. Ve druhé půli už hráči od letiště své šance zužitkovali a soupeře rozstříleli.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Za nás velká spokojenost. Soupeř kvalitní, ale přitom naše zasloužené vítězství. Všichni se soustředili na své výkony, dozadu celé mužstvo poctivě odpracovalo a dopředu jsme se bavili fotbalem v podání trojice Neale - Monteiro - Dimitrov. Tihle kluci si s balonem rozumí, navíc u toho i přemýšlí a byla radost se na ně dívat. Ale pochvala patří všem. Fotbal je kolektivní sport a individuality mohou vyniknout a uspět pouze v silném týmu a my jsme proti FA Zbura představili naše mužstvo ve skvělém světle.

Vše o zimní lize FC Zličín čtěte zde ...

Hrubý - Cigánek (K), Vlach, Eltayeb - Monteiro, Zima, Sellers, Mrabeti - Neale, Dimitrov. Trenér: Tomáš Cigánek

24. Monteiro (0:1, as. Dimitrov), 35. Monteiro (1:2), 37. Neale (1:3, as. Monteiro), 55. Neale (2:4, as. Dimitrov), 61. Dimitrov (2:5), 64. Dimitrov (2:6), 70. Sellers (2:7, as. Monteiro)