4 - 0
[2 - 0]
Český lev Beroun FCPK

Přední Kopanina prohrála s Berounem. Poprvé v zimní přípravě nedala gól.

Beroun - Čtrnáctý tým středočeského přeboru jasně zvítězil nad divizní Přední Kopaninou poměrem 4:0. Po vydařeném prvním poločase se domácí ujali na své umělce vedení 2:0 a po přestávce v závěru utkání hostům ještě brankově "přitopili". Kopanina poprvé v přípravě neskórovala a v podstatě si nevypracovala vyloženou šanci.

První poločas se hostům nepovedl. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě šli do šaten po pětačtyřiceti minutách s náskokem - 2:0. Kopanina navíc ztratila dva zraněné hráče. Ze hry museli odstoupit Flaks (kotník) a Sweeney (záda).

Druhý poločase se obraz hry změnil. Míč držel tým FCPK a domácí se bránili. Odolávali však bez větších problémů, neboť Kopanina byla v útoční produktivitě velice slabá. Při absenci nejlepšího podzimního střelce Vašuta (zkouší v Litoměřicku - 3.liga) a druhého bombarďáka Urbana se hosté v podstatě nedostali k ohrožení berounské branky.

Beroun trpělivě bránil a v závěru dvěma vydařenými brejky udeřil. Uzavřel tak skóre na nelichotivých 0:4 z pohledu FCPK.

Přední Kopanina dosud v přípravě odehrála sedm zápasů. Třikrát vyhrála (Motorlet B, Újezd nad Lesy, Střešovice) a čtyřikrát prohrála (Zbuzany, Železný Brod, Uhelné sklady a Český lev Beroun). Přehled všech zápasů FCPK najdete zde ...

Střelci FCPK v přípravě: 5x Urban, 1x Čihák, Blažek, Šíma, Shejbal, Honcharenko, Hemzáček, Kratochvíl, Valery.

Příští zápas: SK Rakovník vs FCPK (středa, 15.2. od 19:00, hř. UMT Střešovice)

Jelínek - Sýkora, Hemzáček, Bláha, Sweeney - Flaks - Tokar, Pešír, Honcharenko, Shejbal - Šíma. Střídání: Vik, Kozlík, Tržický. Trenér: Sálem Hebousse.