4 - 4
[2 - 1]
ČAFC Praha Pardálové

Brankář Jelínek přišel na zápas pěšky a Pardálové remizovali na hřišti ČAFC

Záběhlice - Poslední podzimní utkání naprosto potvrdilo, že tento půlrok byl remízový a výsledkově vyrovnaný. Drobnou komplikací bylo zpoždění našeho brankáře Petra Jelínka, který omylem zaparkoval v jiném nedalekém areálu a rozhodl se rezignovat na dojezd autem.

Místo toho začal převážně neúspěšně překonávat ploty a potoky. Výsledkem bylo, že nestihl začátek a proto zaskočil na pár minut v brance náš tradiční náhradní brankář Honza Dvořák. I to přispělo k tomu, že začátek byl z naší strany hodně rozháraný a domácí rychle vedli o 2 branky. Až po prostřídání se nám povedlo dostat do tempa a ještě do poločasu snížil krásným volejem Plachý po přihrávce Koláře. Oba tím tak po mnoha letech oprášili svou spolupráci ještě právě z dresu soupeře ČAFC Praha. Krátce po změně stran vyrovnal rychlík Horák opět po přihrávce Koláře. Pak však následovalo série našich nedorozumění v zadních řadách a soupeř opět utekl na rozdíl dvou branek. Modročervené barvy se však nevzdávají a tak nejprve po přihrávce Horáka skóroval Bíro a ještě před závěrečným hvizdem vyrovnal Novák po přihrávce navrátilce do našeho dresu Plachého. Konečná bilance tedy zní: 2 výhry, 4 remízy a 2 porážky

Jelínek - Gavenda, Odstrčil, Kudernatsch, Hájek - Krulich, Novák, Kolář, Jedlička - Bíro, Horák. Dále hokejově střídali: Dvořák, Plachý. Hrající manager: Jaroslav Bíro.

2:1 Plachý (as. Kolář), 2:2 Horák (as. Kolář), 4:3 Bíro (as. Horák), 4:4 Novák (as. Plachý)