5 - 0
[3 - 0]
Starší dorost (U19)TJ Sokol Stodůlky

Starší dorost v letní přípravě vysoko porazil Stodůlky

Přední Kopanina - Nově založený starší dorost FCPK se připravuje na novou sezónu. K vzájemnému měření sil vyzval na domácím stadiónu v letní přípravě Stodůlky. Hosté odjeli s debaklem 0:5.

Hodnocení trenérů

Jan Krhut: Do 30. minuty naprostá dominance. Pak jsme prostřídali a soupeř se na chvíli dostal do hry. Po přestávce Stodůlky chvíly tlačily, ale spíš reagovaly na naše chyby než že by něco vytvořily. V 60. minutě dal George výstavní gól a už jsme zápas ovládli. Od 46. do 60. minuty tam bylo pár zbytečných nákopů, ale pak jsme se vrátili ke své hře a nádhera.

Jan Plachý: Bylo to fakt pěkný. Zvláště prvních 30 minut jsem si říkal, zda nejsem v jiným filmu :) Jen tak dál.

Gregor, Kozlík, Jamrich, Schierreich V., Schierreich M., Brewer, Čadek, Mazzotti, Svoboda, Roberts, Mikl, Bytomski, Katz, Babar, Šroller, Chlomek. Trenér: Filip Krhut.