4 - 4
[2 - 0]
PardálovéFC Nebušice

Derby Kopa vs Nebu nemělo vítěze. Pardálové se rozešli nerozhodně 4:4.

Přední Kopanina - Po podzimním derby v soutěži 1.B třída (FCPK B vs Nebušice 2:3) proběhlo vzájemné měření sil také v Pardálech. Utkání nepoznalo vítěze. Zajímavostí byl vývoj skóre. Kopanina už vedla 3:0 (!), aby pak prohrávala 3:4 a horko těžko zachraňovala konečnou remízu 4:4. Perlou utkání byl gól roku v podání kopaninského šutéra Standy Trojana.

Klasické derby mělo tentokrát dva rozdílné poločasy. V tom prvním měli navrch domácí a kdyby poločas skončil 10:2, tak se asi nikdo nedivil. Domácí zahazovali tutovky jak na běžícím páse a prim v tom hrálo především trio Stára, Bíro a Trojan. Přestáli jsme počáteční tlak soupeře, kdy nás podržel bezchybný Šíma v brance a následně se dvakrát podařilo udeřit. Poprvé Krulich ve vápně přiťukl Řezníčkovi a ten nezaváhal. Chvilku poté rozehrál Kolář nakrátko roh s Trojanem, ten si navedl míč na hranici velkého vápna a levačkou se trefil náramně křížem do šibenice od břevna. Touto brankou se přihlásil minimálně do anket y o gól měsíce. Krátce po přestávce vystřelil stejný hráč z levé strany, brankář jeho střelu vyrazil jen před sebe a dobře postavený Bíro se nemýlil. Poté jsme zahodili ještě několik stoprocentních šancí a udeřil soupeř, který potrestal naše ukolébání se velkou převahou a přílišnou laxnost ve hře dozadu. Trefil se dokonce čtyřikrát a nám remízu zachránil v posledních sekundách až Dvořák, který šajtlí přehodil brankáře hostů.

Reklama - pozvánka: kvalifikace neslyšících Česko vs Řecko o postup na deaflympijské hry v Turecku 2017, stadión U Drahušky - Přední Kopanina, sobota 15. října od 13 hodin.

Šíma Jaroslav - Gavenda, Odstrčil, Kudernatsch, Hájek - Krulich, Dvořák, Kolář, Stára - Bíro, Řezníček. Dále hokejově střídali: Benkovský, Trojan, Jedlička. Manager: Jaroslav Bíro.

1:0 Řezníček (as. Krulich), 2:0 Trojan (as. Kolář), 3:0 Bíro (as. Trojan), 4:4 Dvořák