^
04.11.2016 | 19:00 | M | Střešovice
6:2
[1:1]

Druhá porážka Pardálů. Ve Střešovicích dvakrát srovnali, nakonec dostali šest gólů.

Střešovice - Klasický "střešovický" termín pátek večer na umělce nesvědčil Pardálům FCPK. Prohráli vysoko 2:6. Oba góly zařídil hrající manager Jaroslav Bíro. Pokaždé to byla odpověď na vedoucí branku domácích. Poté už pálili jen domácí. Kopaňáci se sešli pouze s jediným střídajícím hráčem a po dvou zraněných (Stára, Trojan) už nestíhali. Jejich podzimní bilance je teď 2-2-2 a skóre 16:21.

Toto utkání se nám hrubě nevydařilo a za rámeček si ho rozhodně nedáme. První poločas sice patřil nám, ale neproměnili jsme několik šancí a ty největší především Pala, Stára a Bíro. Zcela nečekaně pak udeřilo na druhé straně, kdy notně "omlazený" tým domácích využil zmatků v naší obraně. Následně se naštěstí po klasické souhře a nadýchaném centru, prosadil hlavou Bíro. Po poločasové pauze si ovšem svalové zranění obnovil Stára a stejné si přivodil i Trojan, tudíž do druhého poločasu jsme šli notně oslabeni především v záložní řadě a hráli v podstatě o deseti. Navíc jsme v zadních řadách odpadli i fyzicky. Domácí nás začali přehrávat a obrana nestíhala. Soupeř se však do vedení znovu dostal ihned po rozehrání ze středového kruhu, kdy náš brankář naprosto nepochopitelně vyběhl a útočník zakončoval do prázdné branky. Ještě jednou se nám podařilo skóre srovnat, když po levé straně unikl Řezníček a jeho přízemní centr usměrnil pohotově špičkou kopačky Bíro. Pak však již úřadovali jen domácí a skórovat se jim podařilo dokonce čtyřikrát. Do příštího zápasu je třeba vstoupit o mnoho koncentrovaněji a především více běhat.

Falta - Benkovský, Odstrčil, Kudernatsch, Hájek - Krulich, Stára, Novák, Řezníček - Bíro, Pala. Dále hokejové střídání: Trojan. Manager (hrající): Jaroslav Bíro.

Bíro (1:1, as. Trojan), Bíro (2:2, as. Řezníček)