25 - 14
[14 - 8]
ABC Braník Starší přípravka (U11)

Kopanina padla s Braníkem i v odvetě na jejich stadiónu

Braník - Šestičlenná soutěž starší přípravky se překlopila do své druhé odvetné podzimní poloviny. Tým Přední Kopaniny narazil podruhé na Braník a opět prohrál. Dokonce téměř stejně jako v prvním zápase. Dostal opět 25 branek, vstřelil o jednu méně.

Prohra: 25:14 (11:8; 14:6)

Těžký zápas, soupeř na nás nasadil tým ročník 2006. Náš první tým byl soupeři vyrovnaným protivníkem. Do poslední čtvrtiny se stav přeléval z jedné strany na druhou. V poslední čtvrtině rozhodlo to, že za mladší hráče (Kalivoda, Kloubek) museli více bojovat starší hráči a také skutečnost, že Filip Skalník nepodal svůj standardní výkon.

Druhý tým to měl těžké, osu týmu tvoří bojovní hráči ročník 2007 (Mateo Gaspari a Ron Goldstein) doplněné o šikovné, ale subtilní hráče ročníku 2006 (David Smejkal, Míra Novák). Také gólman Lukáš Hlavina, se zlepšuje (pomáhají brankářské tréninky), ale rozehra není ideální (často útok nezaložíme…). Soupeř měl hru postavenou na kvalitním ofenzivním brankáři, jež hru organizoval a dokázal i skórovat. Náš výkon se s postupujícím časem zlepšoval, přes obdržené góly a kluky musím pochválit, všichni plnili naše pokyny skvěle, proto i hra se vyrovnala!!! Toto je patrné i z průběžného skóre 1:5; 2:5; 3:4; 0:0…

tým 1 (trenér PP, JB):, Halák (GK), Skalník F., Andruško, Dasbach, Poulíček, Bíro, Kalivoda, Kloubek tým 2 (trenér PS): Hlavina L. (GK) , Novák, Smejkal, Gaspari M., Goldstein, Vojta M., Zábelka, Nyklas

Andruško 4x, Kalivoda 2x, Smejkal 2x, Goldstein 2x, Poulíček 1x, Gaspari 1x, Novák 1x, Skalník 1x