4 - 2
[1 - 2]
Mladší žáci (U13)TJ Sokol Stodůlky

Mladší žáci ukázali sílu. Podruhé otočili zápas. Teď proti Stodůlkám.

Přední Kopanina - Tři zápasy, tři výhry. Bilance mladších žáků je výtečná a výhra nad Stodůlkami o to cennější, že Kopanina musela otáčet nepříznivé skóre. Stejně jako v utkání předtím proti Unionu Žižkov. Vynikající výkon celého mužstva ve druhé půli podpořený hattrickem Dimitrova a pojišťovákem z nohy Tobiáše Juska dovedl kopaninský tým ke třem bodům.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Ze tří odehraných zápasů Stodůlky zatím nejtěžší soupeř. Po rychle nabitém vedení jsme si možná mysleli, že to půjde samo, ale soupeř byl rychlý, kombinoval a otočil skóre po našem špatném výhozu brankáře a penaltě nařízené za faul. Nejlepší pasáž prvního poločasu jsme sehráli před poločasem a o přestávce jsme si řekli, že v tom chceme pokračovat ve druhé půli a skóre otočíme. Realita předčila mé očekávání. Soupeře jsme doslova smetli z trávníku. Na hřišti bylo jen jedno mužstvo a zaslouženě jsme otočili výsledek. Blahopřeji celému týmu, vybojovaná vítězství chutnají sladce.

Reklama: klubový taxi Štěpán Růžička. Kdykoliv potřebujete taxi, volejte číslo 602-393-092. Pohodlné svezení vozem Mercedes za příznivé ceny. Štěpán je náš trenér přípravky.

Hrubý - Eltayeb, Cigánek (K), Mrabeti - Jusko Jonáš, Zima, Jusko Tobiáš - Dimitrov. Hokejové střídání: Novák, Benedikt, Mareš, Zavadil, Vlach, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

5. Dimitrov (1:0), 40. Dimitrov (2:2), 47. Dimitrov z pen. (3:2), 61. Jusko Tobiáš (4:2)