0 - 3
[0 - 2]
Starší žáci (U15)FC Háje Jižní Město

První domácí přeborový zápas Starších žáků sice prohra, ale po bojovném výkonu.

Přední Kopanina - Starší žáci přivítali k prvnímu domácímu zápasu v této sezóně tým Hájů JM. V prvním poločase to byli právě Háje, kdo udával tempo hry. V prvních 20 minutách přišpendlili domácí na jejich polovině a jen málokdy jim dovolovali přejít polovinu. Kopanina prohrála poločas 0:2, ale i přesto mohla vstřelit dva góly při šancích Vondry a Müftülera. Ve druhém poločase se Kopanina víc osmělila, nebo možná soupeř přestal trošku hrát a tím pádem se víc dostávala do hry. Bohužel však gól nevydřela a ještě jeden inkasovala. Soupeř si výhru jednoznačně zasloužil, ale hráči Kopaniny si zaslouží pochvalu za bojovnost. Příští zápas Kopaňáci hrají v sobotu na hřišti LOKO Vltavín.

Kalina - Vandůrek, Lešner J., Velikonja M. - Lešner T., Barna, Velikonja A., Měřínský, Matolín - Vondra, Černý - Bradáč, Seymour, Müftüler, Walmer, Řešátko, Posukan