2 - 2
[0 - 0]
FC Zličín BFCPK B

Ve Zličíně remíza 2:2, pak kontumace 3:0 a nakonec výsledek zůstal.

Zličín - Fotbalisté B týmu FCPK remizovali v 9. kole 1.B třídy s rezervou přeborového Zličína 2:2. Hrálo se na hřišti soupeře v Praze 5. Kopanina vyhrála brankou Kozlíka poločas 1:0. Po srovnání soupeře poslal modročervené do vedení opět Buzek, ale Zličín dokázal srovnat i podruhé. Tímto výsledkem zápas skončil. Nakonec však bylo utkání kontumováno výsledkem 3:0 pro Kopaninu z důvodu uvedení tří hráčů Zličína ze soupisky A mužstva v zápise o utkání. Rozhodnutí STK však bylo nakonec zrušeno odvolací komisí a zůstal výsledek ze hřiště.

Jako hodnotil bezprostředně po utkání bez vědomí kontumace hrající trenér Jaroslav Bíro:

V poločase jsme měli vést 5:0, ale bylo to jen 1:0. Pak jsme je dostali na koně, obránci se nedohodli na odkopu a soupeř vypálil, Jelen bez šance. Pak náš tlak, gól Buzek. Pak další nedohoda naší obrany a soupeř vyrovnal. V závěru Brian poslední šance jen do náruče brankáře. Pro Zličín získaný bod, pro nás ztracené dva. V závěru soupeř dostal chuť a tlačil, takže nakonec dobrý bod. Jelínek výtečné tři zákroky, podržel.

Jelínek - Holeček M., Schuster, Pícka (70. Brož), Sweeney - Jurek, Kolář, Kozlík (89. Kořánek), Fárka Petr (55. Fárka Josef) - Bíro (57. Řezníček), Buzek. Trenér (hrající): Jaroslav Bíro.

20. Kozlík (0:1, as. Buzek), 60. Buzek (1:2, as. Kozlík)