3 - 4
[2 - 2]
SK Čechie Smíchov Pardálové

Pardálové zvítězili proti Čechii Smíchov. Prohrávali už o dva góly!

Smíchov - Dokonalá otočka se povedla Pardálům FCPK v zápase proti Čechii Smíchov. Na stadiónu soupeře prohrávali již 0:2, aby nakonec zvítězili 4:3. Byla to první výhra v probíhající sezóně. Předtím tým prohrál v Rudné a remizoval s Dolany.

Utkání tradičních soupeřů se hrálo na těžkém podmáčeném terénu a než se hosté stačili rozkoukat, tak po pár minutách prohrávali po hrubkách obrany o dvě branky. Nicméně po nějakém čase jsme začali přebírat otěže hry a výsledkem bylo vyrovnání ještě do poločasu. Nejprve Trojan našel centrem zleva před brankou Bíra a následně obdobnou akcí stejného hráče i Stára. Krátce po pauze po pasu Koláře frnknul všem navrátilec Trojan, který stále laboruje se zraněním kolene a do dvoubrankového vedení nás dostal Krulich, kterému lahůdku prichystal opět Trojan. V závěru jsme ještě domácí nechali snížit hlavou po nedůsledném bránění standardní situace, ale více se již nestihlo.

Jelínek - Gavenda, Kudernatsch, Odstrčil, Benkovský - Krulich, Kolář, Dvořák, Stára - Bíro, Trojan. Dále hokejově střídal: Hájek. Manager: Jaroslav Bíro.

2:1 Bíro (as. Trojan), 2:2 Bíro (as. Stára), 2:3 Trojan (as. Kolář), 2:4 Krulich (as. Trojan)