TJ Sokol Řepy B
0:6
[0:0]

Béčko se rozehřívalo a po přestávce v Řepích šestkrát udeřilo.

Řepy - Rezerva v dalším kole zajela bránit jarní neporazitelnost na velmi kvalitní travičku nedalekého Sokola Řepy a byl to klasický derby zápas rezerv před solidní návštěvou. S brankami se roztrhl pytel až ve druhé půli. Po první bezbrankové nasypala Kopanina do řepské sítě šest kousků za druhý poločas.

Dokud domácí stačili fyzicky a cítili šanci na body, tak byl k vidění následující obrázek. Hosté drželi míč a měli územní převahu. Většinou však nevycházela finální přihrávka a pokud už jsme se do šance dostali, tak se nám domácího brankáře nepodařilo překonat.

Domácí zase většinou hrozili kolmou přihrávkou za obranu nebo dlouhým nákopem. Naše obrana však pracovala bezchybně. Vývoj hry se začal otáčet po zhruba půlhodině, kdy soupeř přestával stíhat a na jejich gólmana se valil útok za útokem. Ovšem Průša, Bíro ani Jurek nebyli zatím úspěšní. Bylo nicméně jen otázkou času, kdy se nám zadaří a smůlu protrhneme.

Velice krátce po pauze se to podařilo konečně Průšovi, který si náramně poradil s nákopem kapitána  Martina Holečka. Hned poté na hranici velkého vápna přiťukl Průša míč Jurkovi a ten se krásně opřel do míče, který s pomocí tyče skončil v síti. Bleskový nástup do druhé půle dokonal znovu Jurek, který hlavou zužitkoval rohový kop Vika. Po chvilkovém uklidnění hry jsme však znovu udeřili Literákem, který dokončil slalom Davida Průši. Pak se prosadil hlavou zblízka i Libor Pícka. Tomu míč posadil na hlavu načechraným obloučkem Honza Jurek. Krátce před koncem ještě uzavřel skóre Honza Brož, kterému tutovku předložil opět David Průša.

Brankář Moravec tedy udržel čisté konto a celý mančaft zaslouží velkou pochvalu za trpělivost a především velké nasazení během celého utkání. Takto vypadá vůle po vítězství a boj o postup.

Reklama: letní soustředění B týmu se koná v termínu 20.-24.7.2016 ve Zduchovicích u Příbrami. Využijte www.resort-zduchovice.cz i pro Vaší individuální rekreaci. Více informací o výhodnějších nabídkách pro členy FCPK v sekretariátu klubu !!!

Moravec - Fárka J. (90. Hájek), Schuster, Holeček (K), Kořánek - Vik, Kozlík (66. Holeček T.), Pícka, Jurek - Bíro (46. Literák, 76. Brož), Průša. Hrající trenér: Jaroslav Bíro.

51. Průša (0:1, as. Holeček M.), 55. Jurek (0:2, as. Průša), 58. Jurek (0:3, as. Vik), 61. Literák (0:4, as. Průša), 76. Pícka (0:5, as. Jurek), 84. Brož (0:6, as. Průša)