FK Sparta Košíře
2:0
[1:0]

Pátá jarní výhra Kopaniny B. Bez bodu od letiště odjely Košíře.

Přední Kopanina - Pět výher ze sedmi zápasů a k tomu dvě remízy. Béčko Kopaniny na jaře zatím prokazuje dobrou formu, dosáhlo na 40 bodů a patří mu druhé místo v tabulce. V 18. kole byla soupeřem Sparta Košíře. Ta přilákala do ochozů i bývalé hráče obou týmů Jirku Svobodu a a Josefa Hříbala, ale domů se hosté z Prahy 5 vraceli bez bodu. Po krásných střelách Urbana a Vika prohráli 0:2. Při porážce 1:2 na podzim doma tak Košíře v této sezóně odevzdaly Kopanině všechny body.

Hodnocení trenéra FCPK B - Tomáš Cigánek :

První poločas nebyl z naší strany dobrý. V třiceti stupňovém vedru jsme byli líní na krok, nechtělo se nám běhat, nešli jsme včas do soubojů, záloha nic nevymyslela, slabá nabídka, nepřesné přihrávky. Jediným světlým momentem byla střela Urbana, po které jsme šli do vedení. Druhý poločas už jsme odehráli nesrovnatelně lépe a bylo jen otázkou času, kdy výsledek stvrdíme. Povedlo se to Šimonu Vikovi, který parádně zakroutil střelu do šibenice. Udrželi jsme na jaře potřetí nulu, máme další tři body a jedeme dál. Příště nás čeká těžký zápas s týmem silného středu tabulky - Řepy B.

Zajímavosti utkání: třetíjarnínula # pátájarnívýhra # píckaholečekpoprvéjarovsestavě # třicetstupňů # kóřadort

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Řepy B vs FCPK B (neděle, 29.5. od 14:30)

Moravec - Fárka J., Schuster, Holeček M. (K), Kořánek (46. Brož) - Sweeney (56. Mazzotti), Kolář, Kozlík, Vik - Urban (76. Pícka), Bíro (73. Holeček T.). Trenér: Tomáš Cigánek.

36. Urban (1:0), 73. Vik (2:0)