0 - 6
[0 - 3]
Slovan Bohnice CFCPK B

Jednoznačná partie béčka v Bohnicích. Šest branek do sítě soupeře.

Bohnice - Čtvrtá jarní výhra ze šesti zápasů, k tomu dvě remízy. Béčko Kopaniny na jaře zatím válí a drží druhou příčku o šest bodů za Stodůlkami. V Bohnicích proti místnímu "céčku" to bylo devadesát minut na jednu branku a skóre 6:0 je pro domácí milosrdné. Na podzim stejnému soupeři dala Kopanina doma desítku !!!

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Jasný zápas pro náš tým. Soupeř byl slabý a naše převaha byla evidentní. V té souvislosti bych však hráčům vytknul bídu v proměňování mnoha šancí, protože je potřeba to řešit mnohem lépe a efektivněji. V dnešním zápase to nebylo třeba, ale příště by se nám to mohlo vymstít. Přál jsem premiérový gól pro George Mazzotti, ale ve velké šanci ho vychytal gólman. Nejlepším hráčem zejména v první půli byl Martin Les, který po zranění hrál s velkou chutí a připsal si 3+2. Dobrá nula do statistik také pro našeho gólmana Jelínka. Ztráta šesti bodů na Stodůlky B se zdá býti nedostižná, zůstáváme však koncentrovaní na každý zápas, číháme na zaváhání lídra a minimálně se snažíme uhrát druhou příčku s co největším počtem bodů.

Zajímavosti utkání Bohnice vs FCPK B: martinles3+2 # jelennula # kóřazástupcekapitánaasuperpokřik # bohniceodfcpkšesnáctgólůmasakr # podneškušedesátvstřelenýchbraneknejvíc

PŘÍŠTÍ KOLO: FCPK B vs SPARTA KOŠÍŘE

(neděle, 22.5.2016, výkop 17:00, stadión U Drahušky - Přední Kopanina)

Jelínek - Fárka Josef (46. Brož), Brabec, Schuster (46. Matta), Kořánek - Les, Holeček (K, 46. Mazzotti), Kolář, Sweeney - Kozlík - Vik. Trenér: Tomáš Cigánek.

17. Kozlík (0:1, as. Vik), 25. Vik (0:2, as. Les), 35. Les (0:3, as. Sweeney), 52. Les (0:4, as. Kolář), 60. Kozlík (0:5, as. Les), 85. Les (0:6, as. Vik)