4 - 3
[1 - 2]
Sokol Bílá Hora FCPK B

Druhý přípravný zápas béčka a těsná porážka na Bílé Hoře.

Bílá Hora - B tým mužů se připravuje na jarní sezónu. Tréninky každý čtvrtek na domácí umělé trávě, na přelomu ledna a února proběhlo zimní soustředění v Čenkovicích v Orlických horách dohromady s Pardály FCPK. Součástí zimního programu jsou i zápasy. Po porážce se Zličínem modročervení nastoupili ke svému druhému utkání na Bílé Hoře. S domácím týmem sehráli vyrovnanou partii a prohráli o jednu branku 3:4.

Zajímavosti zápasu: výpomoc z Pardálů Krulich, Falta, Horák # premiéra zahraničního fotbalisty Samir Hassan # vyhraný poločas # branka dorostence Čadka # výborný Horák dva kusy # návrat Pavla Kubače na Kopaninu, naposledy žáci # kvalitní příprava.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Měli jsme připravenou určitou sestavu, ovšem přišla řada omluv na poslední chvíli a horko těžko jsme lovili hráče. Manažer Jarda Bíro je však třída, nakonec jsme měli tři na střídání. Hráčem zápasu se stal z Pardálů povolaný Jirka Horák, který v útoku výkonem velice překvapil a určitě bychom rádi, aby s námi začal chodit pravidelně. V brance podržel Honza Falta, který přišel statečně po valentýnském běhu a s kilometry v nohách. První poločas jsme hráli více defenzivně, proti mladšímu a natrénovanějšímu týmu domácích jsme chtěli hrát chytře odzadu a odměnou bylo poločasové vedení 2:1. Po přestávce soupeř otočil i díky penaltě, ale krásně srovnal dorostenec Čadek. Škoda rozhodující branky po standardní situaci. V závěru už jsme hráli vabank a soupeř měl další šance do otevřené obrany. Byla to kvalitní příprava, s dobrým soupeřem na výborném terénu.

Falta - Hájek, Pícka, Schuster, Kozlík - Krulich, Bizyk, Holeček, Samir - Bíro, Horák. Hokejově střídali: Kubáč, Čadek, Cigánek. Trenéři: Jaroslav Bíro, Tomáš Cigánek.

Horák (0:1, as. Schuster), Horák (1:2), Čadek (3:3, as. Horák)