0 - 2
[0 - 0]
FC Tempo FCPK

Úspěšný vstup do poháru. Kopanina po výhře 2:0 nad FC Tempo postupuje.

Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny dobře rozehráli nový ročník Pražského poháru - Teskahor Cup 2015/2016. V soutěži, jejíž vítěz má právo startu v celorepublikovém MOL Cup, byla Kopanina nasazena do druhého kola a porazila zde FC Tempo 2:0. Bez řady opor modročervení přehráli loňského účastníka přeboru Prahy brankami Flakse a Jurka v závěru utkání.

Trenér Hebousse nechal odpočívat Švarce, Pešíra, Urbana a další hráče. Tomáš Poláček šel do hry až na posledních dvacet minut. A právě tam se rozhodovalo. Branky do sítě Tempa poslali Flaks a Jurek v časech 86. a 88.

Domácí Tempo hrálo od 55. minuty bez vyloučeného Valty, kterého sudí Stěhule poslal předčasně do kabin za podražení v brankové možnosti.

Kopanina postupuje do třetího kola, ve kterém narazí na vítěze utkání Kunratice vs Cholupice. Třetí kolo se bude hrát ve středu 28. října.

FCPK je trojnásobným vítězem této soutěže. V minulém ročníku tým skončil těsně před branami finále, když na penalty vypadl v Braníku. ABC Braník nakonec minulý ročník vyhrál.

Dvořák - Jurek, Hemzáček, Bláha (K), Vik (61. Fárka J.) - Fárka P. (46. Sýkora), Zadina, Kozlík (70. Poláček), Flaks - Literák (46. Les), Průša. Trenér: Sálem Hebousse.

86. Flaks (0:1), 88. Jurek (0:2)