6 - 2
[4 - 0]
Mladší žáci (U13)SK Aritma Praha

Derby Prahy 6 pro Kopaninu. Poradila si s Aritmou "B".

Přední Kopanina - Na programu 16. kola bylo derby Prahy 6. V posledním společném měření sil Kopanina padla s Aritmou "B" o jediný gól a toho se v pátek dopoledne chtěla vyvarovat. A povedlo se jí to. Po jednoznačném prvním poločase, který vyhrála 4:0 sice přišel poločas druhý, kdy trošičku soupeře podcenila a nechala ho dvakrát skorovat ale nakonec si vítězství nenechala vzít. Kopanina má fantastický vstup do jarní části soutěže. Z pěti zatím odehraných zápasů má čtyři výhry a jednu remízu. Zatím je neporažená.

V prvním poločase existoval na hřišti jen jeden tým a byla to Kopanina.

Domácí hráči se snažili hrát kombinační fotbal po zemi a dařilo se jim to. Dva góly vstřelil Vondra, jeden Kuttner a jeden z přímého kopu Albert Velikonja.

Nutno uzat, že Aritma nastoupila v bráně s hráčem z pole, jelikož ji nepřijel golmán.

Druhý poločas Kopanina trochu zaspala a nechala hrát soupeře. Ten se ji odměnil dvěma góly.

Naštěstí si kopaňáci vítězství nenechali vzít a ještě přidali dva góly. Oba vstřelil Filip Bradáč.

Po dobrém výkonu si Kopanina vítězství zasloužila. Má tak skvělý start do jarní části soutěže, kdy zatím vyhrála čtyři zápasy z pěti a jeden remizovala.

Příští kolo však zajíždí na hřiště TJ Praga, která je na prvním místě tabulky. To bude teprve pořádný test.

Kalina - Vandůrek, Lešner J. (K), Matolín - Vízner, Velikonja A., Bradáč - Vondra - Velikonja M., Neale, Müftüler, Kuttner, Griffin