3 - 1
[2 - 0]
FK Řeporyje-Praha 5 FCPK B

Bezzubá Kopanina B v Řeporyjích. Zápas dvou ohrožených týmů nezvládla.

Řeporyje - Zápas dvou týmů ze spodu tabulky zvládli lépe domácí a situace se v této části tabulky vyrovnává. Kopanina B odehrála v Řeporyjích bídný zápas. Za domácí nastoupili nesmrtelní bratři Štěpánkové a i díky nim domácí mají důležité tři body. Čestný úspěch Kopaniny B zajistil Pícka z penalty.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned jsme si vytvořili převahu .Tu mohl zúročit v 5. minutě Šimůnek, ale jeho střela míříla doprostřed branky.

V 10. minutě vytvořil Navrátil při rozehrávce kiks, který nekompromisně potrestal domácí záložník střelou k tyči 1:0. Od této chvíle vypadla Kopanina úplně ze hry. Z naší strany byla vidět jen nepřesnost a chaos něco vytvořit do zformované obrany Řeporyj.

V 30. minutě utekl po pravé straně Rejzek, zbavil se M.Holečka a zpětnou přihrávkou na penaltu vybídl Schillera 2:0.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a nahradili Kozlíka a M. Plisku ( zablokovaný krk ) Zalužanským s Řezníčkem. Střídání hru oživilo a opět jsme se dostávali do hry. Naše aktivita zvýšila důraz v osobních soubojích, které často byly ze strany domácích za hranicí pravidel. Ale z několika přímých kopů ze slibných pozic jsme nevyužili ani jednu. Domácí museli chodit pro míč až na nádraží…!

Při závěrečné snaze otočit výsledek jsme polevili vzadu (v té době jsme hráli již jen na tři obránce) a rychlý brejk domácích proměnil Rejzek 3:0.

Na konečných 1:3 snížil v 87. minutě Pícka z pokutového kopu za faul na Řezníčka.

Autor: Martin Zendulka.

Beer - Navrátil, Schuster, Pícka, Holeček M. - Pliska M. (45. Zalužanský), Sweeney (65. Pliska D.), Kozlík (45. Řezníček), Šimůnek, Fárka J. (K) - Holeček T. (75. Bíro). Trenér: Martin Zendulka.

87. Pícka z penalty (3:1, as. Řezníček)