3 - 5
[1 - 1]
SK Motorlet Praha FCPK

Přední Kopanina začala zimní přípravu. Na úvod výhra s Motorletem.

Jinonice - Fotbalisté Přední Kopaniny začali přípravu na jarní odvetnou část pražského přeboru mužů. Modročervení zvládli bravurně podzimní polovinu, po které jim patří první příčka. Pro bitvu o konečné vítězství soutěže musí najít základ v poctivé zimní přípravě. Tým se bude připravovat 3x týdně v Praze, ale pojede i na čtyřdenní soustředění. Sérii přípravných zápasů začala Kopanina proti Motorletu výhrou 5:3.

Na umělé trávě v Jinonicích Kopanina nastoupila proti kombinovanému soupeři (áčko divize, béčko pražský přebor). Také na straně FCPK řada hráčů chyběla. Například gólman Švarc nebo ofenzivní divoši Pešír se Santlerem. Trenéři vyzkoušeli v brance gólmana Váchu právě z Motorletu, obránce Hemzáčka (FK Ostrov), Kratochvíla (Jesenice) a po zraněních se do sestavy vrátili Kozlík se Sýkorou.

V utkání bohaté na branky nakonec osmigólová smršť přinesla "hokejovou" výhru Kopanině 5:3, premiérovou v roce 2015. Třemi góly se parádně předvedl na úvod nováček Kratochvíl, dvakrát se trefil obránce Čihák.

Příští dvě utkání sehraje Přední Kopanina v rámci zimního soustředění. Soupeři budou FK Železný Brod a FK Pěnčín-Turnov. Na soustředění modročervení do Hrabětic v Jizerských horách.

První poločas - Vácha (Motorlet) - Hemzáček, Melničuk, Čihák, Bláha - Vik, Sýkora, Blažek (30. Kozlík), Poláček - Průša, Kratochvíl. Druhý poločas - Vácha (Motorlet) - Hemzáček, Melničuk, Čihák, Brabec - Vik, Kozlík, Sýkora, Průša - Poláček, Kratochvíl.

Čihák (0:1), Kratochvíl (2:2), Kratochvíl (3:3), Čihák (3:4), Kratochvíl (3:5)