13.09.2014 | 11:30 | M | Př. Kopanina
SK Střešovice 1911 B
3:4
[2:2]

Žáci nepotvrdili výhru z venku. Doma padli se Střešovicemi. Opět slabá druhá půle!

Přední Kopanina - Mladší žáci Kopaniny si v derby neporadili s týmem Střešovic. Po vyrovnané půli prospali začátek druhého poločasu, což rozhodlo. Nabízíme názor trenéra Brabce a také sestavu včetně bodového hodnocení všech hráčů.

Slovo trenéra: Po vyrovnaném prvním poločase (2:2), kdy jsme dvakrát vedli přišel tragický vstup do toho druhého, kdy soupeř vstřelil branku hned z rozehrávky. Poté jsme museli dotahovat a i přes závěrečný tlak v posledních minutách se nám to nepovedlo. Znovu jsme měli velké problémy v obrané fázi, ale tentokrát se nám nevedlo i v zakončování. Vyzdvihl bych výkon Filipa Bradáče.

Kolanda Roman (5), Vandůrek Lukáš (3), Maulová Patricie (4), Schierreich Sebastian (5), Vízner Albert (4), Garsdal Frederic (4), Bradáč Filip (6), Vondra Antonín (5), Neale Philip (5), Řešátko Jakub (3), Kuttner Christoph (4). V závorce je hodnocení hráčů, stupnice 1 nejhorší, 10 nejlepší. Trenéři: Martin Brabec, Martin Čechák.