1 - 1
[1 - 0]
FK Řeporyje-Praha 5 FCPK B

Rezerva veze bodík Řeporyj. Náskok soupeře srovnal Tomáš Holeček.

Řeporyje - Za celé čtyři první jarní zápasy se fotbalisté béčka Přední Kopaniny nepodívali na domácí stadión a tato nevídaná venkovní série skončila zápasem v Řeporyjích, odkud si Kopanina odvezla bod za remízu 1:1. Vedení domácích z první půle srovnal po přestávce Tomáš Holeček. Kopanina B ve čtyřech jarních zápasech venku prohrála jen jednou a pokud to potvrdí teď doma, je to jasný klidný střed!

Ohlédnutí trenéra Tomáše Holečka za utkáním v Řeporyjích:

Do zápasu jsme chtěli jít od začátku aktivně a to se nám prakticky podařilo, ale snad první nebo druhý pokus soupeře dostat se na naší polovinu se mu povedl rychlý brejk po naší odkryté pravé straně, kdy protihráč šel do vápna sám na našeho brankáře a míč se mu podařilo prostrčit kolem něj do branky.

I přesto jsme ale i nadále byli celý poločas lepší a vytvořili si i příležitosti (nastřelená tyč a několik dalších závarů před brankou), ale bohužel se nám nepodařilo dostat míč do branky.

Druhý poločas začal stejně, ale postupně soupeř svou bojovností a nasazením začal přebírat aktivitu a paradoxně ve chvíli, kdy jeho aktivita kulminovala se nám podařilo vstřelit branku, když míč směřující do vápna (ke kterému měl blíže obránce) Řezníček předskočením obránce hlavou poslal k nabíhajícímu nepokrytému Tomášovi Holečkovi, který technicky přehodil vybíhajícího gólmana.

Pak už se nic podstatného nestalo, i když při náznacích šancí jsme asi mohli dát gól spíše my než domácí.

Celkově se dá říct, přestože si soupeř vlastně nevytvořil kromě gólu snad žádnou jasnou brankovou příležitost, a tudíž jsme zřejmě měli blíže k vítězství, že můžeme být spokojeni se ziskem cenného bodu ze soupeřova hřiště a hlavně i s nasazením mužstva a s větší části i s herním projevem.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: FCPK B vs BŘEZINĚVES, sobota 19.4. od 17 hodin, stadión Přední Kopanina

Jeřábek - Fárka J., Hamouz, Holeček M. (60. Fárka P.), Pliska D. - Pliska M. (63. Přenosil), Štuller, Píšek, Řezníček - Bajar, Bíro (25. Holeček T. ml.). Trenér: Tomáš Holeček st.

68. Holeček T. (1:1, as. Řezníček)