1 - 1
[1 - 0]
FCPKSK Motorlet Praha B

Obrovský pech! Kopanina ztratila výhru s Motorletem v nastaveném čase.

Přední Kopanina - Jen vteřiny zbývaly do konce zápasu Přední Kopanina vs Motorlet B v 19. kole Pražská teplárenská přeboru mužů. Dlouhý míč do vápna, hlavička Beláně a gól. Motorlet právě vyrovnal na 1:1 a po rozehrání na půlce pískl rozhodčí Váša konec. Byla druhá minuta nastaveného času. Kopanina ztratila dva body tak důležité do tabulky. Místo posunu na 10.příčku jí patří čtrnáctá.

Všichni už čekali závěrečný hvizd, ale rozhodčí Váša však ještě nechal rozehrát hosty standardní situaci, která způsobila domácím pohromu. Neobsazený Belán, jeden z nejmenších hráčů na hřišti, hlavou zády k brance trknul do míče a přehodil na zadní tyč gólmana Švarce. I takový může být fotbal. Dva tolik potřebné body protekly Kopanině mezi prsty.

Jinak diváci mohli sledovat zajímavý zápas, který se začal naklánět na domácí stranu v samém závěru první půle. Po rohovém kopu následnou trmu vrmu vyřešil Pešír, který gólmanem Váchou nesměle vyražený míč vrátil nekompromisně do sítě. Kopanina vedla 1:0. Byl to druhý gól Tomáše Pešíra za Přední Kopaninu. Pokaždé skóroval na domácím hřišti.

Do té doby viděli diváci šance na obou stranách. Na straně domácích se nejvíce tleskalo bombě Melničuka, kterou Vácha dokázal jen dostat na břevno a odtud mimo branku. Hrálo se bez velkého přerušování, útoky se střídaly na obou stranách.

Ve druhé půli to byla Kopanina, která údavala tempo hry a hostující kouč David Lukeš (bývalý hráč FCPK) byl s hrou svých svěřenců výrazně nespokojen. K jeho štěstí však modročervení nevyužili možnosti, které si vypracovali, a v závěru přišel šťastný moment pro Motorlet.

Kopanina se propadla na čtrnáctou pozici, když pod ní zůstává jen Zbraslav a Uhříněves. Přitom pokud by udržela vítězství, znamenalo by to posun na 10. příčku !!!

Další zápas sehraje tým Přední Kopaniny s Meteorem B v neděli 6.4. od 14 hodin. Na svém stadiónu se pak modročervení představí opět za čtrnáct dní, kdy 12.4. v 16:30 hostí rezervu druholigových Bohemians Praha (Střížkov). Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Švarc - Poláček ml., Brabec (K), Mikeš, Jurek - Blažek, Melničuk, Novák (81. Peclinovský), Poláček - Pešír (88. Bajar), Průša (73. Sýkora). Trenéři: Hebousse & Šturma.

43. Pešír (1:0)