3 - 2
[1 - 2]
SC Olympia Radotín FCPK

Přední Kopanina nezvládla první zápas venku. V Radotíně prohrála 2:3.

Radotín - Vítězná série fotbalistů Přední Kopaniny v jarní části skončila velice záhy. Po dvou výhrách v domácím prostředí se modročervení vracejí s prázdnou z Radotína, kde v prvním jarním utkání na hřišti soupeře podlehli 2:3. Kopanina přitom vedla v poločase 2:1 po brankách Poláčka a Santlera. Druhých pětačtyřicet minut však vůbec nezvládla a ztratila velmi dobře rozehraný zápas.

V tabulce to znamená propad o jednu příčku na třináctou pozici, neboť Kopaninu přeskočily Třeboradice, které porazily doma Háje.

S Radotínem tak Kopanina má v této sezóně jasně negativní bilanci. Prohrála oba zápasy! Ten podzimní na Kopanině totiž skončil rovněž 3:2 pro Radotín.

Odveta v Radotíně se však vyvíjela pro modročervené dobře. Po inkasované brance hosté zvedli hlavu a do poločasu po trestném kopu Poláčka a výtečné spolupráci Nováka se Santlerem otočili skóre na 2:1 ve svůj prospěch.

Ve druhé půli však hráči Kopaniny usnuli na vítězném obláčku a dostali pořádnou facku. V domnění, že zápas je vyřešen v jejich prospěch vypnuli motory a už nenaskočili. Zcela vyklidili domácím pole, byli ve všech soubojích druzí, líní na krok, neměli žádné odražené míče, prohrávali osobní souboje a dopředu si nedali jedinou kloudnou přihrávku. Radotín nabídku vrátit se do zápasu využili bezezbytku a dvěma brankami poslal Kopaninu domů s prázdnou.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: PŘEDNÍ KOPANINA vs SK MOTORLET PRAHA B

(sobota, 29.3. v 15:00, stadión Přední Kopanina)

Švarc - Poláček ml. (79. Peclinovský), Brabec (K), Mikeš, Sýkora (68. Tržický) - Melničuk - Píšek (62. Jurek), Pešír, Novák (62. Bajar), Poláček st. - Santler. Trenéři: Sálem Hebousse & Jaroslav Šturma.

20. Poláček (1:1), 35. Santler (1:2, as. Novák)