4 - 1
[1 - 0]
Český lev Beroun FCPK

Kopanina dostala čtyřku v Berouně. První půle slušný výkon, řekl kouč Šturma

Beroun - Přední Kopanina pokračuje v zimní přípravě na březnový start pražského přeboru. Dalším soupeřem byl osmý celek středočeského přeboru Český lev-Union Beroun. Na umělé trávě v Berouně Kopanina prohrála 1:4, když po první půli prohrávala 0:1. Jediný gól dal záložník Jan Píšek. Kopanina doposud odehrála 5 zápasů, dvakrát vyhrála, třikrát prohrála při skóre 13:13.

Hlas trenéra Přední Kopaniny - Jaroslav Šturma:

První poločas z naší strany po herní stránce celkem slušný, pouze nás brzdilo neproměňování šancí. Druhá půle pokračování slabé koncovky a soupeř trestal.