2 - 2
[1 - 2]
FC Háje Jižní Město FCPK

Přední Kopanina na hřišti FC Háje vyhrála první poločas, nakonec remíza 2:2.

Háje - Už čtvrtou remízu v letošním ročníku Pražská teplárenská přeboru mužů uhráli fotbalisté Přední Kopaniny. Ze hřiště týmu FC Háje si přivezl plusový bod do tabulky pravdy za remízu 2:2. Kopanina ještě v poločase vedla 2:1 po brankách Čiháka a Brabce, ve druhé půli však domácí tým skóre srovnal. Oba týmy sousedící spolu v tabulce měly šance zlomit výsledek ve svůj prospěch, ale neuspěly.

Připravujeme sestřih nejzajímavějších situací tohoto utkání na klubové televizi FCPK TV. Sledujte proto i nadále náš web www.fcpk.cz. Zároveň Vás tímto zveme na poslední domácí utkání tohoto ročníku, které náš tým sehraje za týden v sobotu 16.11. ve 13:30 proti FSC Libuš.

Celý víkend 9.-10.listopad 2013 probíhá v klubové restauraci U Drahušky Svatomartinské posezení. Speciální menu s husičkou i svatomartinským vínem. Více o akci zde...

Švarc - Sýkora, Brabec (K), Strnadel, Fárka J. - Fárka P. (85. Kozlík), Blažek (22. Peclinovský), Čihák, Průša - Santler, Ramba (65. Vik). Trenéři: Sálem Hebousse & Jaroslav Šturma.

20. Čihák (1:1), 42. Brabec (1:2, Strnadel)