3 - 3
[1 - 2]
FCPKČAFC Praha

Pekelný závěr s ČAFC. Kopanina inkasovala v 89. minutě, v nastavení srovnala!

Přední Kopanina - V 11. kole Pražská teplárenská přeboru mužů bylo v chladném listopadu na Kopanině pořádné horko! Zejména závěr utkání Kopanina vs ČAFC Praha rozpálil úplně všechny. Za stavu 2:2 domácí inkasovali v poslední minutě regulérní hrací doby, aby ve druhé minutě nastavení opět srovnali! Zápas, ve kterém měla Kopanina k vítězství blíže, tak nakonec skončil alespoň remízou.

V utkání byli favoritem hosté z ČAFC. Záběhlický tým prohání špičku tabulky a Kopanina, která zbytečně poztrácela spoustu bodů, se stále nemůže odlepit ze spodní části. Utkání nakonec skončilo remízou.

Zápas bohatý na branky rozehrál ve 14. minutě Čihák. Poprvé nastoupil v základní sestavě a sám před bývalým gólmanem Kopaniny Drahorádem nezaváhal.

"Čafka" do poločasu skóre otočila. Nejprve se před Kalibou rozestoupila zeď a Švarc byl na jeho přímý kop krátký. Těsně před půlí pak Jerie přidal druhý gól.

Po hodině hry už kopaninský kouč Hebousse na nic nečekal a poslal stopera Strnadela na hrot. A záhy bylo srovnáno. Dlouhý míč Strnadel hlavou připravil pro Santlera, který jedním dotekem zpracoval a druhým přehodil Drahoráda a bylo 2:2!

Strnadel vpředu už zůstal, Kopanina hrála na tři body. Ač byli její hráči několikrát k vítězné třetí brance, prosadil se soupeř z brejku. Po centru se prosadil ve vápně důrazný Chvátal, nejzkušenější hráč soupeře. Běžela 89. minuta!!!

Kdo domácí tým odepsal, mýlil se. Kopanina zarputilostí svou vlastní si vypracovala ještě jednu šanci a proměnila jí. Po závaru, kde asistoval i gólman Švarc, se nakonec prosadil v závěru střídající Peclinovský.

Sestřih nejzajímavějších situací zápasu FCPK vs ČAFC

Názory trenérů po zápase FCPK vs ČAFC (Hebousse, Herink)

Názory hráčů po utkání FCPK vs ČAFC (Peclinovský, Čihák, Santler)

Švarc - Sýkora, Brabec (K), Strnadel, Fárka J. - Fárka P. (77. Vik), Blažek, Čihák (84. Peclinovský), Ramba - Santler, Juckem. Trenér: Sálem Hebousse. Dále připraveni: Kořánek, Bajar.

14. Čihák (1:0, as. Ramba), 61. Santler (2:2, as. Strnadel), 90. (+2) Peclinovský (3:3, as. Strnadel)