2 - 3
[2 - 2]
FCPKSC Olympia Radotín

Přední Kopanina dvakrát vedla, přesto si tři body odvezl Radotín

Přední Kopanina - Střetnutí dvou staronových účastníků Pražská teplárenská přeboru vyznělo nakonec vítězně pro hosty z Radotína. Domácí Přední Kopanina dvakrát v průběhu první půle vedla, ale hostující Bereš po spolupráci s Vodeckým dokázal dvakrát vyrovnat. Deset minut před koncem hosté překlopili zápas ve svůj prospěch a těsné vítězství už uhájili.
Lepší úvod zápasu si domácí nemohli přát. Hosté po úvodním hvizdu z výkopu hned ztratili balón, kterého se zmocnil Santler. Prolétl obranou Radotína až do vápna, dostal se i ke střele, která si ale cestu do sítě nenašla. Za minutu přilétl před branku Radotína centr z pravé strany a úplně volný Strnadel jej v poklidu zasunul za záda Krystyníka.

Hned v 6. minutě mohlo být vyrovnáno. Vodecký parádní přihrávkou vysunul do úniku Experta, ten sám proti Švarcovi branku přestřelil. Další šanci si domácí připravili v 10. minutě. Blažek si narazil míč se Strnadelem, ale pálil jen do náruče připraveného Krystyníka. Stejný osud měla na druhé straně střela Mašleje. I on našel jen rukavice Švarce.

V 16. minutě se opět blýskl skvělou přihrávkou Vodecký, Bereš po ní Švarce neprostřelil. Před brankou Radotína vzápětí nespěl Strnadel a po něm ani Santler. Ve 28. minutě Vodecký bleskově rozehrál přímý kop do nekoncentrované domácí obrany a Bereš měl rázem cestu k brance otevřenou. Svou šancí nepohrdl a s přehledem překonal Švarce.

Za minutu opět Vodecký vtipně uvolnil Bereš, který však na Švarce nevyzrál a domácí golman vzápětí vychytal i střelu Mašleje. A tak udeřili podruhé domácí. Strnadel vysunul Blažka, který se prohnal středem obrany hostů a s přehledem obstřelil Krystyníka na 2:1.

Ve 42. minutě přišla další vydařená spolupráce radotínské dvojice Vodecký – Bereš, který s přehledem přehodil vybíhajícího Švarce a vyrovnal na 2:2.

Po přestávce se už moc šancí nerodilo. Hlavičku Strnadela v poklidu skryl v rukavicích Krystyník. Bereš si již poněkolikáté vylámal zuby na Švarcovi a střela domácího Sýkory skončila mimo brankovou konstrukci.

V 68. minutě si domácí připravili tutovku. Blažek uvolnil Strnadela, ten obešel i Krystyníka, dostal se však mimo střelecký úhel a jeho přihrávku před branku obrana hostů odvrátila. Zato hosté svoji šanci deset minut před koncem využili. Opět gólovou akci rozehrála dvojice Bereš – Vodecký, k odraženému míči se dostal Pokrovskij a bez váhání ho poslal do sítě.

Domácí se v závěrečné desetiminutovce marně snažili o vyrovnání. Připravili si však jen několik standardních situací zahrávaných Juckemem, ale ke gólovému efektu ani jedna nevedla.

Radotín si tak připsal svou druhou výhru v soutěži. Domácí Přední Kopanina se krčí u dna tabulky s jediným bodem na kontě.