6 - 4
[2 - 0]
PardálovéČAFC Praha

Pardálové osm zápasů neporaženi! Na domácím stadiónu znají jen vítězství.

Přední Kopanina - Pardálové navlékli již osmý korálek na svou šňůru neporazitelnosti a doma navíc ještě v tomto ročníku 2012 / 2013 neprohráli vůbec. O síle domácího prostředí se tentokráte přesvědčil tým ČAFC Praha, který v pondělní víkendové dohrávce na Kopanině prohrál 4:6.
Začátek byl tradičně trochu rozpačitý a kostrbatý, ale v závěru první půle jsme se již dvakrát prosadili. Nejdříve Plachý krásně prostrčil do uličky Trojanovi a ten s přehledem jemně dloubnul přes hostujícího gólmana. Následně z levého křídla milimetrově odcentroval znovu Plachý a Bíro se hlavou z bezprostřední blízkosti nespletl.

Minuty krátce po pauze jsme si vybrali krátký oddechový čas a soupeř nejprve z brejku snížil a následně po rohovém kopu vyrovnal, kdy si na přední tyči Tomáš Hájek hlavou srazil míč po nedorozumění s brankářem do vlastní sítě. Naštěstí náš spánek netrval dlouho a Trojan zleva krásně odcentroval a Bíro znovu hlavou z malého vápna dostal domácí do vedení. Netrvalo dlouho a Plachý na levém křídle vysunul Trojana a ten si nejprve pohrál s obráncem, následně i brankářem a zasunul do prázdné branky.

Soupeř se ovšem nevzdával a po krátkém tlaku se krásně trefil hostující hráč do protilehlé šibenice. Colantoni neměl tentokrát pražádnou šanci. Na rozdíl dvou gólů zvýšil po akci Trojana do prázdné branky Bíro a zdálo se, že takto i zápas dospěje do svého konce, ale hosté ještě nebezpečně zahrozili středem a po zákroku Prokeše se pískala penalta. Soupeř bezpečně proměnil. Pečeť výsledku dal po pěkné kombinaci a přiťuknutí Migase, křížnou střelou halfvolejem Peclinovský. Domácí tým opět několika zákroky podržel jistý Andrea Colantoni.

Colantoni – Vaníček, Odstrčil, Kudernatsch, Hájek – Tomči, Trojan, Plachý, Migas – Krulich, Bíro. Dále hokejově střídali: Prokeš, Dostál, Tretera Vladimír, Peclinovský st.

1:0 Trojan (as. Plachý), 2:0 Bíro (as. Plachý), 3:2 Bíro (as. Trojan), 4:2 Trojan (as. Plachý), 5:3 Bíro (as. Trojan), 6:4 Peclinovský st. (Migas)