4 - 2
[2 - 0]
Slovan Bohnice FCPK B

Přední Kopanina B se v Bohnicích sotva sešla a dostala tam čtyři góly!

Bohnice - Problémy provázely zápas kopaninského béčka v 1.B třídě v 19. kole v Bohnicích. Hosté museli dokonce začít zápas v deseti hráčích než dorazil v 10. minutě utkání Bíro a naskočil do sestavy. Výkon tomu také odpovídal a Kopanina B dostala od zachraňujících se Bohnic čtyři góly! Jediným pozitivem je střelecká forma Buzka, který skóroval již ve čtvrtém zápas v řadě.
Na utkání nedorazil z áčka povolaný útočník Valenta a hosté hráli 10 minut o deseti, než dorazil jedenáctý Bíro.

Do poločasu inkasovala Kopanina B dvě branky, když nejprve zůstal za obranou jeden z bohnických útočníků, poté co se míč okamžitě vrátil po výkopu od branky, a pod Kostřížem propasíroval míč, který se za brankovou čáru doslova došoural. Při druhém gólu si útočníci domácích vyměnili míč rychlou narážečkou a na brankové čáře přišpendlený a pozdě vyběhnuvší Kostříž pak jen pozoroval, jak ho útočník hostů přehazuje do prázdné branky.

Kopanina B trefila v první půli tyč Buzkem, zajímavá byla střela Cigánka z dálky a zejména šance Bíra, který mohl sám zakončit přes vybíhajícího gólmana, míč se však dostal ještě k Trojanovi, který se však špatně zorientoval a poslal jej vedle branky.

Ve druhé půli hosté zapnuli naplno ve snaze vyrovnat a výsledkem byla snižující branka Buzka, kterému po úniku Stára vrátil míč nazpět a Buzek placírkou na vzdálenější tyč pěkně umístil a snížil na 1:2.

Bohužel přišla třetí branka Bohnic, kdy sudí Jandus špatně posoudil faul/nefaul Holečka nedaleko rohového praporku. Přišla standardka, prudký míč do vápna, na přední tyči zaváhal Buzek, nechal balón vlétnout do malého vápna, kde jeden z hráčů Bohnic dorazil míč do branky.

Dvoubrankový náskok domácí navýšili po akci po pravé straně, kdy se hráč Bohnic dostal sám do vápna, poslal míč před branku a jeho spoluhráč s přispěním Martina Holečka, který byl poslední kdo se míče dotknul, jej dostal do sítě - 4:1.

Kopanina už neměla síly na zvrat. Hrbolaté hřiště neumožňovalo kombinaci, nákopy k ničemu nevedly. Pět minut před koncem pak korigoval skóre z penalty po faulu na Průšu nejlepší střelec béčka Libor Pícka.

Kostříž - Holeček, Dvořák, Cigánek (K), Štuller - Stára, Buzek, Pícka, Průša - Trojan, Bíro. Trenér: Čestmír Odstrčil.

Buzek (1:2, as. Stára), Pícka z pen. (2:4, as. Průša)