12 - 14
[0 - 0]
SC Olympia Radotín Mladší přípravka (U9)

Dohrávka v Radotíně to byla bitva se šťastným koncem pro Kopaninu

R a d o t í n - Odložený zápas 8.kola se kvůli brzké tmě přesunul z Kopaniny do Radotína na umělou trávu a pod umělé osvětlení. Na rozdíl od jiných zápasů to tentokráte nebyla střelecká hitparáda a jasné vítězství pro Kopaninu. Soupeř postavil velice silný tým ročník 2004 a Kopaňáký dostal do úzkých. Nakonec však utkání mělo pro modročervené dobrý konec a připsali si deváté vítězství z deseti utkání.
Radotínský ročník 2004 je výborný a podle svých trenérů poráží své vrstevníky nejen v této soutěži, ale i v přátelských utkání s lepšími týmy. Kluci z Kopaniny dokázali držet krok, ale vždy když dotáhli skóre na jediný gól, soupeř opět utekl. Dvě třetiny skončily remízou, Kopanina prohrála pouze tu prostřední. Nakonec byl výsledek na této polovině hřiště 7:5 ve prospěch Radotína. A jelikož na druhé polovině hřiště kopaninští hráči triumfovali 9:5, byla z toho celková výhra 14:12 pro Kopaninu.

Hřiště č.1:
Sestava: Chundela, Cigánek, Zima, Villadsen, Neale, Řešátko, Sellers (od druhé třetiny Jusko T.)
Třetiny: 2:2 (Řešátko, Chundela) / 0:2 / 3:3 (Villadsen 3x)

Hřiště č.2:
Sestava: Nuňez, Jusko J., Jusko T. (od druhé třetiny Sellers), Tvrdík, Brejcha, Barták, Bradáč
Třetiny: 6:1 (Barták 3x, Bradáč 3x) / 2:2 (Brejcha, Sellers) / 1:2 (Barták)