1 - 1
[0 - 1]
FCPK BTJ Sokol Řepy

Kopanina ztratila s Řepy dva body. Slabá koncovka a smůla: třikrát břevno!

Přední Kopanina - Zatím nejlepší zápas sehráli fotbalisté B mužstva Přední Kopaniny v podzimní části 1.B třídy. Proti Sokolu Řepy to však na výhru nestačilo. Zápas skončil 1:1 poté co hosté vyhráli první půli a domácí Pícka brzy po přestávce vyrovnal. Po většinu času druhé půle držela Kopanina soupeře u jeho šestnáctky, ale neměla štěstí. Třikrát trefili domácí břevno!
Kdo přišel v neděli na 1.B třídu na Kopaninu nemusel litovat. Hrál se nadstandardní fotbal na tuto soutěž a k vidění byly dvě nádherné branky.

V 17. minutě šly do vedení Řepy, když Píckou odhlavičkovanou standardku poslal z voleje na branku Kopaniny řepský Michna a trefil se exkluzivně. Míč trefil břevno od něj do země a za brankovou čáru.

Kopanina vyrovnala záhy po návratu z poločasové přestávky. Libor Pícka, který je v týmu na hostování z Horažďovic, se uvolnil na rohu velkého vápna a levačkou vyslal pumelici do protilehlé šibenice. Rosenbaum v brance Řep byl bez šance a diváci viděli moment, kterých je za sezónu minimálně.

Vyrovnání domácí viditelně povzbudilo a šlapali do soupeře co jim síly stačily. Výsledkem byly tři břevna. Dvakrát Přibáň a potřetí Cigánek z trestného kopu. Hosté nakonec s velkou dávkou štěstí remízu udrželi a na podzim ještě neprohráli.